vakum të pastër blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
1

VAKUUM industrie të pastër 40% Aktion Nilfisk CFM Spaenesauger ATTIX 155-01 T30 T22 T40 CFM

Jagstzell-Dankoltsweiler, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6702 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)


vakum të ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

fshesë me korrent industriale WIELAND IS-100 R

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1985
te mira (te perdorura)
0

fshesë me korrent industriale Wieland GS 20/06 3928

98630 Römhild, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6652 km
i përdorur
4

fshesë me korrent industriale WIELAND IS-30

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1980
i përdorur


vakum të ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim

SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .