kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Sharrat mitre të përdorurar

Makina për përpunimin e drurit Sharrat Sharrat mitre
Reklamë e klasifikuar
Omga Omga Omga Omga
more images
4
Polonia Juszczyn
953 km
OMGA sharrë e dyfishtë / sharrë me mitra
Omga
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMS OMS OMS OMS OMS OMS OMS OMS
more images
8
Polonia Biertowice
972 km
Sharrë këndore
OMS
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R OMS FC 300 R
more images
12
Polonia Łabuńki Pierwsze
1089 km
Sharrë me prerje tërthore, sharrë mitra OMS FC 300 R 2.5 H
OMS FC 300 R
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schmalenberger DM01/2TP2/170 Schmalenberger DM01/2TP2/170 Schmalenberger DM01/2TP2/170
more images
3
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Sharrë metalike rrethore
Schmalenberger DM01/2TP2/170
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F Graule ZS200N-F
more images
11
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Sharrë tërthore dhe mitra
Graule ZS200N-F
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS 85 N Graule ZS 85 N Graule ZS 85 N Graule ZS 85 N Graule ZS 85 N Graule ZS 85 N
more images
6
Gjermani Aalen
1166 km
Sharrë me prerje tërthore / sharrë tërheqëse
Graule ZS 85 N
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRAULE ZS 200 N 5 kW GRAULE ZS 200 N 5 kW
more images
2
Gjermani Hohenstein
1169 km
Sharrë tërthore dhe mitra
GRAULE ZS 200 N 5 kW
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMS OMS OMS OMS OMS OMS OMS OMS OMS
more images
9
Polonia Biertowice
972 km
Sharrë me prerje këndore
OMS
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V OMS T14 220V
more images
14
Polonia Łabuńki Pierwsze
1089 km
Sharrë sharrë, sharrë mitra 2në 1 OMS 220v
OMS T14 220V
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher
more images
4
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
grusht mitër
Schleicher
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N Graule ZS 200 N
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Sharrë tërthore dhe mitra
Graule ZS 200 N
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS 200 Graule ZS 200 Graule ZS 200 Graule ZS 200 Graule ZS 200 Graule ZS 200 Graule ZS 200 Graule ZS 200 Graule ZS 200
more images
9
Gjermani Aalen
1166 km
Sharrë rrethore me prerje tërthore dhe mitra
Graule ZS 200
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li
more images
15
Polonia Kłodawa
1349 km
sharrë arkivoli me shpuese Eugen Mayer li
piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li piła trumienna z wiertłem Eugen Mayer li
1998
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMS S350 OMS S350 OMS S350 OMS S350 OMS S350 OMS S350 OMS S350 OMS S350 OMS S350
more images
9
Polonia Biertowice
972 km
Sharrë këndore
OMS S350
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350 Omga T50/350
more images
15
Polonia Łabuńki Pierwsze
1089 km
Mitre sharrë OMGA T50/350
Omga T50/350
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Omga Typ TR 2 A Omga Typ TR 2 A
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
Sharrë dyshe mitre
Omga Typ TR 2 A
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min Rapid 3,0 kW / 2790 U/min
more images
15
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Dyfishtë pa miter
Rapid 3,0 kW / 2790 U/min
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135 Graule ZS 135
more images
15
Gjermani Aalen
1166 km
Sharrë rrethore me prerje tërthore dhe mitra
Graule ZS 135
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grum-Schwensen R50
more images
1
Gjermani Bad Oeynhausen
1504 km
Dyfishtë pa miter
Grum-Schwensen R50
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELU TGS ELU TGS ELU TGS ELU TGS ELU TGS ELU TGS ELU TGS ELU TGS
more images
8
Polonia Biertowice
972 km
prerë
ELU TGS
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS 200 N - 5 KW Motor Graule ZS 200 N - 5 KW Motor
more images
2
Gjermani Bitburg
1442 km
Sharrë tërthore dhe mitra
Graule ZS 200 N - 5 KW Motor
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Juszczyn
953 km
Sharrë me mitra dyshe Brevetti C15
Brevetti C15
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min
more images
12
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Sharrë dyshe (vetëm njësitë e sharrës)
unbekannt 2,5 kW 2850 U/min
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makita LS07 14F Makita LS07 14F
more images
2
Gjermani Lambsborn
1350 km
Mitra pa
Makita LS07 14F
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35 Hoffmann MS35
more images
14
Gjermani Bad Münder am Deister
1473 km
Sharrë dyshe mitre
Hoffmann MS35
1994
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Suedia Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
2008 km
Sharrë me mitra prerëse
Elumatec
1985
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Brevetti Motta  C15 Brevetti Motta  C15 Brevetti Motta  C15 Brevetti Motta  C15 Brevetti Motta  C15 Brevetti Motta  C15 Brevetti Motta  C15 Brevetti Motta  C15
more images
8
Sllovakia Kezmarok
889 km
Sharre këndore dykëndësh këndore 90 °
Brevetti Motta C15
1997
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Düspohl SP 3571 L11 Düspohl SP 3571 L11 Düspohl SP 3571 L11 Düspohl SP 3571 L11 Düspohl SP 3571 L11 Düspohl SP 3571 L11
more images
6
Gjermani Verl
1489 km
Sharrë dyshe + 1 deri. Briketa druri!
Düspohl SP 3571 L11
1979
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min unbekannt 2,5 kW 2850 U/min
more images
12
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Sharrë dyshe (vetëm njësitë e sharrës)
unbekannt 2,5 kW 2850 U/min
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elu TGS 173 Elu TGS 173 Elu TGS 173 Elu TGS 173 Elu TGS 173
more images
5
Gjermani Lambsborn
1350 km
sharrë mitra tavoline
Elu TGS 173
1991
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Brevetti C16
more images
1
Polonia Juszczyn
953 km
Ajo dyfishoi Brevetti C16
Brevetti C16
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R OMS S 300R
more images
15
Polonia Łabuńki Pierwsze
1089 km
Sharrë me prerje tërthore OMS S 300R (577)
OMS S 300R
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stromab TR501 + BPE5000 Stromab TR501 + BPE5000 Stromab TR501 + BPE5000 Stromab TR501 + BPE5000
more images
4
Sllovenia Ptuj
680 km
Sharrë me mitra pneumatike
Stromab TR501 + BPE5000
2021
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187 HAFFNER DGS 187
more images
9
Gjermani Biersdorf am See
1450 km
Sharrë dyshe mitre
HAFFNER DGS 187
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Sharrë dyshe mitre
Kaltenbach DKL 500
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STRIFFLER STRIFFLER
more images
2
Gjermani Tauberbischofsheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1247 km
Mitra pa
STRIFFLER
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Cantù
1025 km
Makinë për prerje të dyfishtë
PERTICI - ITALY UNIVER 330 IP
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N
more images
3
Austria Vomp
965 km
Sharrë tërthore dhe mitra
GRAULE ZS 200 N
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
14
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
Sharrë dyshe për korniza
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BFB BFB
more images
2
Spanja Vall de Uxó
1728 km
Sharrë me diametër 70
BFB
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Barntrup
1469 km
Sharrë dyshe me njësi shpimi
Wegoma SD 25 E
1994
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N Graule Typ ZS 85N
more images
12
Gjermani Radeberg
1207 km
Prerje në gjatësi dhe sharrë rrethore miter
Graule Typ ZS 85N
1973
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COOK Drehtisch COOK Drehtisch COOK Drehtisch COOK Drehtisch COOK Drehtisch COOK Drehtisch
more images
6
Gjermani Achern
1268 km
nën prerë tavolinë e pa rotatable
COOK Drehtisch
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Kłodawa
1342 km
pa Mitër me shpime
BALESTRIERI TECHNA PLUS 3001
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEZER KG FEZER KG
more images
2
Gjermani Saarland, Deutschland
1376 km
Sharrë me prerje dhe mitra KG 30
FEZER KG
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Cochem-Brauheck
1420 km
MITER pa makinën UK-450
MTI UK-450
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hüllhorst Hüllhorst
more images
2
Gjermani Delbrück
1480 km
sharrë binjake mitra
Hüllhorst
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Koch FFQ-351 Koch FFQ-351 Koch FFQ-351 Koch FFQ-351
more images
4
Gjermani Leopoldshöhe
1487 km
Makinë e përdorur Lehbrink mitër V-grooving
Koch FFQ-351
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Cochem-Brauheck
1420 km
Sharra gjatësore, sharra pykë, shihte miter
MTI-Maschinenbau LGS
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Cochem-Brauheck
1420 km
Mitre e pa UK-600/800
MTI-Maschinenbau UK-600/800
2018
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni

Përdorur Sharrat mitre

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.