Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

pajisjet e shpimit - horizontal blej përdorur

8 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
59.800 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 11 ditë
13011 Borgosesia VC, Italia Itali
1088 km
2013
gjendje e mirë (e përdorur)
Ambienti i mbylljes së shkëmbit Tamrock Marka: Tamrock Modeli: Robolt H 330 Nr serik: 54060 Fv2e0olh0 Viti: 2013 Ora / km: 30 Pesha: 23000 Kg
38.443 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 11 ditë
13011 Borgosesia VC, Italia Itali
1088 km
2014
gjendje e mirë (e përdorur)
38.443 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 11 ditë
Saint-oyen Itali
1166 km
gjendje e mirë (e përdorur)
Pajisja e shpimit Marka: ATLAS COPCO Modeli: BOOMER H178 Btfbqde0is Nr. Serial: 2190/85 Orët / Km: 401

I përdorur pajisjet e shpimit - horizontal

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153