Kontrollin e rrugës blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim


kontrollin...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
9

CNC torno Mori Seiki CL25

Noord Brabant, HolandëHolandë
6282 km
1998
te mira (te perdorura)
1

Resaw STENNER Eagle

Hardinxveld-Giessendam, HolandëHolandë
6234 km
te mira (te perdorura)
5

Cold rrethore - Automatic EISELE PSU - 470 - Hydr.

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1986
i përdorur
1

Jig bluarje Machine HAUSER 3 SMO

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1968
i përdorur
11

shirit transportieri LUDDEN + MENNEKES GGF 1800

Stuhr bei Bremen, GjermaniGjermani
6426 km
2000
te mira (te perdorura)
8

CNC torno Boehringer VDF 315 Cm

Ratingen, GjermaniGjermani
6380 km
1996
gati për përdorim
3

Qendra torno WEIPERT WSD 400

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1965
i përdorur
5

Tabela Lloji Boring dhe frezë SCHIESS-ASCHERSLEBEN HoriMill 100

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
5

CNC torno Nakamura SuperTurn ST-5 A

Idstein, GjermaniGjermani
6522 km
1990
te mira (te perdorura)
8

makina derdhur injeksion Krauss Maffei 200-1400 C2

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2004
gati për përdorim
1

band pa BEHRINGER HBP 303 A

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1998
i përdorur
4

Prerja e murit, sharrëza me kokë dhe sharra Graule 200 N

Honiggasse 2, 66887 Jettenbach, DEGjermani
6508 km
2019
i shkëlqyer (i përdorur)
4

lathes Gurutzpe A-1000

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1988
gati për përdorim
2

Plate qethje Weinbrenner Unbekannt

Kaiserslautern, GjermaniGjermani
6526 km
1979
gati për përdorim
5

Dyfishtë Kolona Vizatim Press - mekanike EITEL RZ400

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2000
i përdorur
4

EISENVERDREHER EISENVERDREHER Typ 30

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1980
te mira (te perdorura)


kontrollin...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KONTROLLIN E RRUGËS
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .