Kontroll i ngrohtë blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Torno - Cikli kontrollohet VDF BOEHRINGER DUS 560 ti

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1999
i përdorur


kontroll i...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

Kontrolli i cilësisë Heidelberg Image Control

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2011
i përdorur
10

Torno - Cikli i kontrolluar nga VDF-BOEHRINGER DUS 560/1000

Großhansdorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6490 km
1994
i përdorur
5

Torno - Cikli kontrollohet CHEVALIER FCL 1840S

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2000
i përdorur
5

5-aks CNC kontrolluar mjet dhe Cutter Grinder Walter Helitronic Power

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2006
gati për përdorim
4

Torno - Cikli i kontrolluar nga HARRISON ALPHA 330 S

Niederhelfenschwil, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6717 km
1998
i përdorur
5

Torno - Cikli kontrollohet WEILER E 90 x 6000

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1996
i përdorur
5

Universal Turning Machine me Kontrollin Cikli TORGIM TL 300

Lonate Pozzolo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6782 km
1999
gati për përdorim
4

Torno - Cikli i kontrolluar nga HARRISSON Alpha 400 T

Dreieich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6559 km
2005
i përdorur
3

Kontrolli i cilësisë Heidelberg Image Control

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2007
i përdorur
3

Kontrolli i cilësisë Heidelberg Image Control

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2009
i përdorur


kontroll i...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KONTROLL I NGROHTË
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .