Kba rapida sr 0 2k blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

sheetfed kompensuar KBA RAPIDA RA 105U-4 PWHA

Topkapi - Istanbul, TurqiTurqi
8418 km
2005
te mira (te perdorura)
13

machine kompensuar shtypje KBA Rapida 74-10 SW5

Bihac, Bosnja dhe HercegovinaBosnja dhe Hercegovina
7311 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
15

6 ngjyra KBA (Koenig & Bauer) KBA (Koenig & Bauer) Rapida 104-6+LV

TN Schijndel, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6281 km
1997
gati për përdorim
4

Fletë-feed kompensuar KBA Rapida 105-8 SW

Augsburg, GjermaniGjermani
6785 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
4

KBA Rapida 105-8-SW4 KBA Rapida 105-8-SW4

RR Roosendaal, HolandëHolandë
6221 km
2005
rinovuar (e përdorur)


kba rapida...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

Ngjyra KBA 8 me 2 njësi Veshje KBA RAPIDA 106-4+L-T-SW-4+L-ALV2-CX

Bourne End, Bucks, SL8 5XE, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5882 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
14

KBA RA 106-5 + L-ALV2-CX KBA RAPIDA 106-5+L-ALV2-CX

Bourne End, Bucks, SL8 5XE, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5882 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Fletë-feed kompensuar KBA Rapida 105-5+L

Augsburg, GjermaniGjermani
6785 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Shtypni fletët KBA Rapida 106-5+L

Augsburg, GjermaniGjermani
6785 km
2009
te mira (te perdorura)
4

ekskavator Kobelco SK140SRLC-5

Roall Ln, Goole DN14, UKMbretëria e Bashkuar
5782 km
2018
i shkëlqyer (i përdorur)
0

fshesar Nilfisk SR 1301 B

Lüdenscheid, GjermaniGjermani
6436 km
2013
gati për përdorim
5

Backhoe loader Case 580SR 4PT

Më shumë Case 580 Sr
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
4

PTN Rotary Sieve SR140 E PTN SR140

VV, HolandëHolandë
6292 km
2003
gjendje e mirë (e përdorur)
4

2-ngjyra për shtyp kompensuar KBA Rapida 72 K

67354 Römerberg, DeutschlandGjermani
6576 km
1996
te mira (te perdorura)
10

Bosht me gunga kthyer torno POREBA TSR 100 N/5m

Monheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6394 km
1985
i përdorur
5

Fine boshatis sepse Press SCHMID HSR400

Niederhelfenschwil, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6717 km
2002
i përdorur
6

6 ngjyra kompensuar KBA RA 106-6+L ALV2 SPC SIS

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2008
i përdorur
2

Slip bluarje Device KROMAS VRM1000-ED-SR-MPR

Niederhelfenschwil, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6717 km
2014
i përdorur
2

Fine boshatis sepse Press SCHMID HSR630

Niederhelfenschwil, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6717 km
1985
i përdorur
14

Cloos Romat 360 Cloos Romat 360

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim


kba rapida...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KBA RAPIDA SR 0 2K
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .