Ktl blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
9

BINDERIA - MAKINERAT E PËRFUNDUARA - FOLDING MBO K 67/6KTL

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1981
gati për përdorim
4

Makinat dhe pajisjet e palosshme MBO Falzmaschine K66/6S SKTL

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
1998
gati për përdorim
6

Heidelberg Përfundon Heidelberg Stahlfolder CH78 6KTL- 2018

Heanor Derbyshire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5791 km
gati për përdorim
4

Folding machine MBO K 760 / 6 SKTL

Krefeld, GjermaniGjermani
6357 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
6

dosje MBO K 8 Comfort 6-SKTL + SBAP 72 ME

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2014
i përdorur
6

Machines Folding STAHL KD 78.2/4 KTLL

Espelkamp, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6446 km
1998
gati për përdorim


ktl
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

dosje GUK K72/4 KTLL - F4

Volkach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6667 km
1997
i përdorur
2

makinë Folding Stahl KC 56/4 KTL

Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
1991
i përdorur
3

makinë Folding Stahl KC 66 4-KTL

98630 Römhild, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6652 km
1987
te mira (te perdorura)
6

makinë Folding Stahl K 56/4KTL-FB2

Burbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6487 km
1981
i përdorur
5

makinë Folding Stahl K 56/4 KTL

Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
1983
i përdorur
6

dosje Heidelberg Stahlfolder KH 82-4 KTL + SBP 66H

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2010
i përdorur
1

makinë Folding MBO K55/4 KTL

98630 Römhild, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6652 km
1987
te mira (te perdorura)
9

Machines Folding MBO K 76-4 SKTL

Dollern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6451 km
1991
i përdorur
6

dosje MBO K 760-4-SKTL + ASP 66-2 ME

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2007
i përdorur
3

Kuti AKL KTL ATL Bito

Möglingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6644 km
2014
te mira (te perdorura)
4

Machines Folding 16HEIDELBERG KH 56-6 KTL

Dollern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6451 km
2005
i përdorur
4

Machines Folding MBO K 55/4 KTL

Dollern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6451 km
1989
i përdorur
6

Brehmer K 73-4 KTL Brehmer K 73-4 KTL

Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
1999
i përdorur
6

makinë Folding MBO K 52/4 KTL

Remscheid, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
1980
i përdorur
11

makinë Folding STAHL Stahlfolder KH 78/4-KTL

Henstedt-Ulzburg, GjermaniGjermani
6467 km
2005
te mira (te perdorura)
6

makinë Folding MBO K 76/8 SKTL

Emmelshausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6479 km
1997
i përdorur
6

kombinim Folder Shoei SRK 74/4 KTL

Helmstedt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6599 km
1998
i përdorur
6

Makinë plastike konvertimin e qeseve LEMO 850 DKTL

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1999
i përdorur
12

makinë Folding MBO K56 / 6 KTL

Ząbkowice Śląskie, PoloniPoloni
7043 km
1990
te mira (te perdorura)
5

kombinuar dosje MBO K 76-8-SKTL-PD

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
1997
i përdorur


ktl
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KTL
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .