Isel cnc blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

3 Aksi CNC Swing daltë mortiser Centauro BETA

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5677 km
2009
te mira (te perdorura)
10

CNC Double Miter Saw PRESSTA EISELE LMS D 450/500 Centro

Mörsdorf, GjermaniGjermani
6716 km
1989
magazinimi i mbetjeve të dëmtuara (përdoret)
6

3 Aksi CNC Swing daltë mortiser Centauro BETA

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5677 km
2018
i ri


isel cnc
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

CNC torno STYLE 510 Series

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2014
aq i mirë sa i ri (ex-display)
5

Mulli i veglave të kontrolluara CNC me 5 akse Vollmer Vgrind 360

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2017
gati për përdorim
5

CNC torno FUJI ANW 4100 mit Gantry Loader

Großhansdorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6490 km
2006
i përdorur
6

HM bisht mulli (CNC kontrolluar) Vollmer CMF 300

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2015
gati për përdorim
5

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling Brother CNC Tapping Centre

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
3

CNC Vertical Editing Centre MAKINO V33 - A40

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
4

CNC Machining Center Haas VM2

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2012
gjendje e mirë (e përdorur)
6

9-aks CNC kontrolluar gëlqere HM pa makinë bluarje Vollmer CM 300

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2015
gati për përdorim
10

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling VF2

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2005
gati për përdorim
4

CNC torno Traub TNA 500

Düsseldorf, GjermaniGjermani
6387 km
1999
te mira (te perdorura)
5

CNC torno Samsung PL25L

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2013
gati për përdorim
1

Torno CNC NEW Harrison Alpha CNC Lathes

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
5

Qendra makinerie CNC Masterwood Eumaspeed 14-8

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1995
i përdorur
7

CNC torno Victor VT36

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
1999
gati për përdorim
5

6 - aks - CNC - makine bluarje me funksione EDM Ewag Ewamatic Line

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2001
gati për përdorim
12

Torno CNC CL 200 MC

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2004
gati për përdorim
4

punching CNC machine dhe punching TRUMPF Trumatic 600 L

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
1998
te mira (te perdorura)
3

Ura Millers SNK PM6A 3 Spindle, 5 Axis CNC Gantry Mill. Fanuc 15M Control

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1999
gati për përdorim
5

CNC Machining Center YCM 76 A

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2005
gati për përdorim
5

CNC machine mjet matës Walter Toolcheck

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
15

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling SUP6BVS CNC

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2008
gati për përdorim
5

CNC torno HARDINGE Talent 6/45

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2003
te mira (te perdorura)
7

makina Bending Durma CNC T HAP 40400

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2001
gati për përdorim


isel cnc
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
ISEL CNC
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .