Chiron blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
15

qendrat e përpunimit (vertikale) CHIRON Mill-800 FA

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2012
gati për përdorim
9

Qendrat machining Chiron FZ-12S Chiron FZ-12S

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
6

qendrat e përpunimit (vertikale) CHIRON MILL 800

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim


chiron
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Qendra Machining - Vertical CHIRON FZ 28 L

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
1997
i përdorur
5

qendrat e përpunimit (vertikale) CHIRON MILL 800

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim
7

mulliri Machines CHIRON FZ 12 KS

Më shumë Chiron Fz 12
Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
9

qendrat e përpunimit (vertikale) CHIRON FZ 12 KS

Më shumë Chiron Fz 12
Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
10

qendrat e përpunimit (vertikale) CHIRON DZ 18 W

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
10

qendrat e përpunimit (vertikale) CHIRON FZ 08 W

Më shumë Chiron Fz 08
Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2001
gati për përdorim


chiron
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CHIRON
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .