Ima bima blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Ima Combimat dhe Ligmatech IMA Combimat

Moneymore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5407 km
2002
te mira (te perdorura)
6

Ana Single Edge bander IMA Combima

Më shumë Ima Combima
Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2003
i përdorur
15

EDGES NË GLUE - BANDING IMA COMBIMA /K/I/R75/800/F/R2

Pollenzo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6768 km
gati për përdorim
5

pjesë ndërrimi ERSATZTEILE KOLB CUBIMAT

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur


ima bima
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

CNC-Bearbeitungszentrum IMA Bima Quadroform 100/400

Nattheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6725 km
1998
i përdorur
6

CNC Machining Center IMA BIMA CUT V 145/300

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2011
i përdorur
6

bander dyfishtë edge IMA Combima I

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2010
i përdorur
6

CNC-machine IMA BIMA 100 QUADROFORM

Më shumë Ima Bima 100
Rietberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1992
gati për përdorim
10

Lyndex 145 baler letër plotësisht automatike Lyndex Bimax 145

Resolven, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5680 km
2011
rinovuar (e përdorur)
6

4-aks qendër përpunimit CNC IMA BIMA 610-2H

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1996
i përdorur
6

CNC-machine IMA BIMA 310

Rietberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2003
gati për përdorim
15

CNC Machining Center IMA BIMA/CUT/140/420

Pollenzo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6768 km
gati për përdorim
6

4-aks qendër përpunimit CNC IMA BIMA

Më shumë Ima Bima
Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1994
i përdorur
6

CNC-machine IMA BIMA 600

Rietberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1995
gati për përdorim
6

CNC Machining Center IMA BIMA 310 120/500

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2003
i përdorur
6

4-aks qendër përpunimit CNC IMA BIMA 810 V

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2000
i përdorur
15

EDGES NË GLUE - BANDING IMA COMBIMAT/II/Q/MN/MEV/DD

Pollenzo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6768 km
gati për përdorim
6

End-matching machine IMA COMBIMA SYSTEMS /I/R75/700

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2012
i përdorur
6

Qendrat për punë CNC IMA Bima 600

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1993
i përdorur
15

EDGES NË GLUE - BANDING IMA COMBIMA CONCEPT 800 C

Pollenzo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6768 km
gati për përdorim
6

përpunimit Edge linjë IMA Combima

Më shumë Ima Combima
Barntrup, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6496 km
2007
i përdorur
6

bander dyfishtë edge IMA Maschinenstrasse Combima

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
i përdorur


ima bima
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
IMA BIMA
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .