Dixi blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Baler me me pajisjen Lifting dhe tilting Dixi 60 SLD

Scheemda, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6309 km
2013
i përdorur
7

tippers Pointeuse CNC DIXI 410 TCA 50S 410 TCA 50S

ST GERMAIN DE PASQUIER, FrancëFrancë Vendndodhja e shitësve
6083 km
gati për përdorim
5

Jig Machine mërzitshëm - Horizontal DIXI F 310 Y

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1979
i përdorur
5

Horizontale Machining Center DIXI DPC 200 CHO 1x90 - CHP 2

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
7

baling Press BERMATINGEN DIXI S 6

Ahaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6359 km
1980
i përdorur
6

tippers Pointeuse CNC DIXI 280 TCA 50S 280 TCA 50S

ST GERMAIN DE PASQUIER, FrancëFrancë Vendndodhja e shitësve
6083 km
gati për përdorim


dixi
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

Horizontale Machining Center DIXI 100 / CHO 2x48 - CHP 9

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
2

Dixi 75om mërzitshëm Dixi 75om

courbevoie, FrancëFrancë
6184 km
1982
te mira (te perdorura)
5

Tool kon DIXI W75 128/4

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6358 km
i përdorur
1

Shtypi vertikale baling Dixi 18S

Tilburg, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6255 km
2006
te mira (te perdorura)
3

Baler Maschinenfabrik Bermatingen Dixi 16s

Zwickau / Crossen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6766 km
2002
te mira (te perdorura)
4

Jig Boring DIXI 3 S0E

St.Leon-Rot, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
1973
i përdorur
5

Baler vertikale DIXI 18 S

Billigheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6630 km
2006
i përdorur
6

Tryezë e rrumbullakët për DIXI Lehrenbohrwek DIXI RM60

Ofterdingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6659 km
1990
i përdorur
4

Angle DIXI T 116 DIXI

Schwäbisch Gmünd, GjermaniGjermani
6693 km
gati për përdorim
3

Baler Maschinenfabrik Bermatingen Dixi 5s-k

Zwickau / Crossen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6766 km
2009
te mira (te perdorura)
7

CNC Qendra kthese-mulliri Mori Seiki MT 2500SZ/1500

Mülheim an der Ruhr, GjermaniGjermani
6379 km
2004
i shkëlqyer (i përdorur)


dixi
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DIXI
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .