Corpuls 200 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
10

CNC torno zvicerane Tornos DECO 2000/20

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Cold rrethore - Automatic BEHRINGER-EISELE VMS 2000 /3- PV A

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2002
i përdorur
1

kompresorë ATLAS COPCO GA11 VSD FF 9.8 Bar Packaged Air Compressor. Manufactured 2006

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
2006
gati për përdorim
5

CNC Turning- dhe mulliri Center HEYLIGENSTAEDT HEYNUMAT 15 UK/2200

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1999
i përdorur


corpuls 200
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

Pajisjet e prerjes / prerjes K 30 - 120 E 200

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
6

makina bluarje Hidro-Precis RSPA-1200

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1986
gati për përdorim
7

Guillotines / Shearing C M200A 2000mm x 4mm Mechanical Guillotine/Shear

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1975
gati për përdorim
5

shpimit Plate VOORTMANN V 200

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2008
i përdorur
1

Pozicionues saldimi KISTLER S2000 3 Ton Welding Positioner. 2000mm Swing. Serial No. 1487

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
3

MITER, komponim - miter Graule 200 NF

Jettenbach, GjermaniGjermani
6508 km
2018
i shkëlqyer (i përdorur)
9

shredders Lindner MS200 Shredder

bt70 3ey, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5402 km
gati për përdorim
15

lathes ET 520 x 2000

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
1

Ndarjen e sistemit të pastrimit të filtrit-ftohës Transor 18390/1200 A

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2001
gati për përdorim
3

pajisje ngritëse DAEWOO G25E-3 2.5 ton Gas Forklift. Manufactured 2004

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
3

Coiler ARKU AH 2000/M

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1993
i përdorur


corpuls 200
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CORPULS 200
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .