Collet blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

Kessel-RADIALBOHRMASCHINE COLLET BU 1600

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1980
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Borers Collet and Englehardt Power Rotary Table

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
3

Kati Lloji Boring dhe mulliri M / C - Hor. COLLET BF 100

Ennepetal, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6414 km
1960
i përdorur
8

Tabela Lloji Boring dhe frezë COLLET A150

Korschenbroich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6372 km
1980
i përdorur


collet
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

collets

Scheeßel, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6464 km
te mira (te perdorura)
4

Tabela Lloji Boring dhe frezë COLLET A75

Korschenbroich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6372 km
1960
i përdorur
4

makine radial shpimit COLLET BUV 1000

Bühl, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6584 km
1969
i përdorur
7

Mikser me shpejtësi të lartë Collette SM200

Misterton, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5811 km
gjendje e mirë (e përdorur)
5

collets

Scheeßel, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6464 km
te mira (te perdorura)
4

BORING FLOOR dhe mulliri MACHINE COLLET

LANDETA,19, 20730 AZPEITIA, ESSpanjë
6107 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

Pajisje goditjen DIN 6388 A unbekannt 6-12-20-25 mm

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
i përdorur
1

Collet Chucks mit 7 Spannzangen SK 50

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6357 km
i përdorur
5

Collet chucks E419 DK/DA 180

Ellenberg, GjermaniGjermani
6707 km
te mira (te perdorura)
5

Collet Chucks Schaublin ER40 ES40 EsX40 472E 6499B

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
i përdorur
1

Mbajtësit Tool Collet BF

Hagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6427 km
te mira (te perdorura)
1

Spannzagen plus ushqim GEWFA SK 50

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6357 km
i përdorur
4

Collet Chuck BT 40

Ellenberg, GjermaniGjermani
6707 km
te mira (te perdorura)
3

Roehm Collet Chuck

Varberg, SuediSuedi Vendndodhja e shitësve
6449 km
2010
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

Collet Chucks Bison 24 Spannzangen

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6357 km
i përdorur
1

goditjen Angle dhe Anvil wahrscheinl. FISCHER

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
i përdorur


collet
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
COLLET
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .