Clark dpm 25 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

pirun CLARK DPM 25 N

Më shumë Clark Dpm 25
Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1985
i përdorur


clark dpm 25
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
10

Screeners Rapid Trakmix 250

bt70 3ey, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5402 km
gati për përdorim
5

CNC torno Samsung PL25L

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2013
gati për përdorim
5

Brakes Press MORGAN RUSHWORTH PB2500/6 90 ton x 2500mm Hydraulic Downstroke Press Brake.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
10

Përpunimi i materialeve Manitou TMM 25

bt70 3ey, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5402 km
gati për përdorim
2

Schleifscheibenabricht - dhe roll formimin e makinës Farman FC 250 W

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2019
gati për përdorim
12

qendrat e përpunimit (vertikale) Cincinnati Milacron Sabre 1250

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1996
gati për përdorim
6

frenat e shtypit CNC TRUMPF D50 50 Ton x 1250mm 3 axis CNC Press Brake.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1994
gati për përdorim
5

vulosje dhe punching machine LVD Global 20 - 25

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2001
i përdorur
12

lathes manuale Master 3250 Vari Speed

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
7

Plasma Prerje Machine CRM CT16025ISO40HPR

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2007
gati për përdorim
8

lathes manuale 25 x 60S/No.: 40199-3-75

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
4

frenat e shtypit CNC EDWARDS PEARSON PR10/6 250 ton x 4000mm 6 axis CNC hydraulic Press Brake.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1997
gati për përdorim
3

Hydr. PressBrake AMADA FBD 8025

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1986
i përdorur


clark dpm 25
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CLARK DPM 25
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .