Citizen blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
15

Torneri i tipit Swiss switched Citizen M32 Type III

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
8

CNC Turning- dhe mulliri Center CITIZEN BOLEY BC 32

Mülheim an der Ruhr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6382 km
2002
i përdorur
6

AUTOMATIKE torno Citizen L20

Waldshut Tiengen, GjermaniGjermani
6647 km
1998
te mira (te perdorura)
12

lathes Citizen C16 VII

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2004
gati për përdorim
9

CNC torno CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
15

torno horizontale CITIZEN MIYANO BNA-42DHY2

Markgröningen, GjermaniGjermani
6640 km
2016
i shkëlqyer (i përdorur)


citizen
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
7

lathes Citizen Cincom L25

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
10

CNC torno CITIZEN CINCOM B 12 VI

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
5

Lloji zviceran torno rrëshqitje CNC torno Citizen M-32V

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5820 km
2003
te mira (te perdorura)
11

CNC torno CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
13

CNC torno Citizen M 32 V

Brno - Slatina , Republika ÇekeRepublika Çeke
7114 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
6

CNC torno CITIZEN L 10

Korschenbroich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6372 km
2008
i përdorur
7

CNC torno CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
5

CNC torno Citizen K16 VIIP

Bienne, SwitzerlandSwitzerland
6604 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
5

AUTOMATIKE torno Citizen B 12

Më shumë Citizen B 12
Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
1996
te mira (te perdorura)
5

CNC makina e gjatë spin Citizen Cincom E 25 J

Leingarten , GjermaniGjermani
6630 km
1994
i pazbuluar (i përdorur)
4

CNC torno CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
10

CNC torno Citizen M32 VII

BONNEVILLE, FrancëFrancë
6599 km
2000
te mira (te perdorura)
4

Torno rrëshqitëse automatike CITIZEN Cincom L20/ L5/ 20

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
2002
gati për përdorim
15

CNC torno CITIZEN CINCOM M 16 III

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
9

CNC torno Citizen M32 VII

BONNEVILLE, FrancëFrancë
6599 km
2005
te mira (te perdorura)
12

CNC torno Citizen CINCOM B-12

Bienne, SwitzerlandSwitzerland
6604 km
1995
gjendje e mirë (e përdorur)
9

CNC torno CITIZEN CINCOM B 20

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
7

CNC torno CITIZEN C32 VIII

BONNEVILLE, FrancëFrancë
6599 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
2

AUTOMATIKE torno Citizen B16

Hornberg-Niederwasser, GjermaniGjermani
6617 km
2013
gati për përdorim
2

Toolholder CITIZEN GSC 1507

Engelsbrand, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6615 km
2016
i ri
2

Toolholder CITIZEN GSC 1307

Engelsbrand, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6615 km
2016
i ri


citizen
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

Shfletoni nëpër llojet më të popullarizuara të makinave:

te

te

Kërkim
CITIZEN
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .