Cello blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Qendra Machining - Horizontal EXCELLO XHC 241 M /3

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
2009
i përdorur
5

torno Ex-Cell-O DLZ500SL

Jelah, Bosnja dhe HercegovinaBosnja dhe Hercegovina
7461 km
te mira (te perdorura)
8

SPLINE ROLLING EX CELL O ROTO FLO 3225

Fuente de Cantos, SpanjëSpanjë
6019 km
i ripunuar (i perdorur)
1

COLD Rolling MACHINE EX-CELL-O XK 837

Unterschleißheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6833 km
2010
i përdorur
10

COLD Rolling MACHINE MAG Ex-Cell-O XK 875

Düsseldorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6386 km
2010
i përdorur
4

Qendra torno EX-CELL-O DLZ500SL

Dreieich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6559 km
1962
i përdorur
1

Ball ulluk bluarje EXCELLO XG 690

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
1999
i përdorur
9

SPLINE ROLLING EX CELL O ROTO FLO 3225

Fuente de Cantos, SpanjëSpanjë
6019 km
i ripunuar (i perdorur)
6

Qendra Machining (horizontale) excello

Dortmund, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6405 km
1997
i shkëlqyer (i përdorur)


cello
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

Cello këmishë MEDIAwrap C45-S AMTEC Cello Overwrapper

Reinbek, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6493 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
5

COLD Rolling MACHINE EX-CELL-O XK 351

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
1984
i përdorur
4

Makinë mbështjellëse celofani AMTEC MEDIAwrap C45-L

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
2013
gati për përdorim
13

SPLINE ROLLING EX CELL O ROTO FLO XK 225

Fuente de Cantos, SpanjëSpanjë
6019 km
i ripunuar (i perdorur)
1

Cello këmishë MULTIwrap C25-XXXL AMTEC Cello Overwrapper

Reinbek, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6493 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

Cello këmishë ROTOwrap C100-M AMTEC Cello Overwrapper

Reinbek, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6493 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

Cello këmishë MEDIAwrap C45-M AMTEC Cello Overwrapper

Reinbek, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6493 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

Cello këmishë ROTOwrap C65-XL AMTEC Cello Overwrapper

Reinbek, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6493 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

Cello këmishë MEDIAwrap C45-L AMTEC Cello Overwrapper

Reinbek, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6493 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
5

bimët DIVERSE Outer CV Joint Production Machinery

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
i përdorur
3

bookpress dhe Case Bender Schmedt Präform 21-50

Dabergotz, GjermaniGjermani
6672 km
2016
gjendje e mirë (e përdorur)


cello
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CELLO
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .