çeliku rrëshqitës blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

Punëtorët e hekurit dhe çelikut New 90 ton iron worker New 90 ton iron worker

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
4

qethje seksioni çeliku MUBEA Power 400

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1998
i përdorur


çeliku rr...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
2

Karrocë me rrota të pastërta prej çeliku inox NNP NNP Stainless Steel Cleanroom Trolley

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
5

Punëtorët e hekurit dhe çelikut Kingsland 60XA Kingsland 60XA

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
15

Hole / gërshërë çeliku profile ARIES 222

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
2

Karrocë me rrota të pastërta prej çeliku inox NNP NNP Stainless Steel Cleanroom Trolley

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
5

qethje seksioni çeliku PEDDINGHAUS PEDDY mit Lochstanze

Barsbüttel/Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6488 km
1967
i përdorur
9

Njollë rrëshqitëse Agilent Agilent Dako Artisan Link Pro slide stainer complete system

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
15

Hole / gërshërë çeliku profile 1516 T

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
11

Hole / gërshërë çeliku profile XP 950 / 30

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
3

Punëtorët e hekurit dhe çelikut New 80ton iron worker New 80ton iron worker

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
4

Punëtorët e hekurit dhe çelikut Isitan HKM 60 Isitan HKM 60

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
3

Punëtorët e hekurit dhe çelikut HPK60 Hydraulic IUW HPK60 Hydraulic IUW

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim


çeliku rr...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
ÇELIKU RRËSHQITËS
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .