Caterpillar d 8 n blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Haul-off për tuba deri në Ø 800 mm Battenfeld R 800/6V

Bad Vöslau, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
7151 km
1997
i përdorur
8

makineria rrotulluese transfer Hydromat V8 Trunnion

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Hidraulike Workshop Press HIDROLIKSAN HD 180 mot

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2014
i përdorur
5

Machining Center - Universal DMG DMC 80 U hi-dyn

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
2002
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

shredder ZERMA Einwellen-Shredder Einwellen-Zerkleinerer ZWS 850S

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
4

Prerje Mill HERBOLD Schneidmühle Herbold Typ SML 30/80-S3-2

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
rinovuar (e përdorur)
3

lathes Colchester Student 1800 Colchester Student 1800

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
2

Grundfoss CRN3-8 - Pumpen Grundfoss CRN3-8 - Pump

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
3

Prerje Mill Alpine Schneidmühle Alpine Typ Rotoplex 28/60

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
4

ZARF FIDERA MACHINE SCHNEIDER SF-80

Uzwil, SwitzerlandSwitzerland
6715 km
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Grundfoss CRN3-8 - Pumpen Grundfoss CRN3-8 - Pump

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
1

Injection derdhur makine Battenfeld HM 180/750

Schwäbisch Gmünd , GjermaniGjermani
6690 km
2015
te mira (te perdorura)
5

Druckfließläppmaschine EXTRUDE HONE V8 / 6 (2000

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
2004
i shkëlqyer (i përdorur)
11

lathes Heidenreich & Harbeck Hamburg 840

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1994
gati për përdorim
4

Makinat dhe pajisjet e palosshme Heidelberg Falzmaschine TH 82

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
2004
gati për përdorim
4

kompresor ajri me tharëse Hydrovane 711-PSAS08

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
i pazbuluar (i përdorur)
4

Prerje Mill Condux Schneidmühle Condux Typ CS 300/800 3A

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR D 8 N
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .