Caterpillar 966 f blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Genset Caterpillar F900 Caterpillar F900 F900, 3412

Altomünster, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6804 km
2008
i përdorur
6

Haul-off për tuba deri në Ø 800 mm Battenfeld R 800/6V

Bad Vöslau, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
7151 km
1997
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
2

ekstraktim Air Filter System AFS 600

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2008
gati për përdorim
5

Hydr. PressBrake GWF-MENGELE H 300-3

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1994
i përdorur
5

Udhëtim kolona frezë MECOF HVM 5000

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1988
i përdorur
6

makina punching Trumpf TruPunch 3000

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2012
gati për përdorim
6

Wide-rrip Sander Bütfering AWS 2 KC 1350

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1988
i përdorur
5

Rolls Bending makine - 3 rrotullon SCHÄFER SMRVO

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1973
i përdorur
5

makina derdhur injeksion Krauss Maffei 175-1400 C2

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2005
gati për përdorim
4

punching CNC machine dhe punching TRUMPF Trumatic 600 L

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
1998
te mira (te perdorura)
8

Makina punching frëngji Trumpf Trumatic 2000 R

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
15

makina Laser prerja Trumpf Tubematic

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2000
gati për përdorim
5

sharrë Rip Raimann ProfiRip KM 310

Barntrup, GjermaniGjermani
6495 km
2009
i shkëlqyer (i përdorur)
10

makina punching Trumpf Trumatic 120R

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1992
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR 966 F
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .