çikrik i drurit blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Makineri për prodhimin e shtëpive të drurit KRÜSI CM 40

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1994
i përdorur


çikrik i ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

Detyra pyjore e drurit si e re Haas Oberkirch RQ

Geiselwind, GjermaniGjermani
6687 km
2000
gjendje e mirë (e përdorur)
14

çikrik hidraulike Volta Macchine JVM 2500 DC

Mariano del Friuli, ItaliItali
7086 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Elektrik çikrik 380 V Waimer FAV-B

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
1960
i përdorur
3

50/100 njësi CNC Hydromat 50/100 CNC Units

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Telehandler Manitou MLT629

Më shumë Manitou Mlt 629
Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Profili-Bending Machine SAHINLER HPK 80

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)


çikrik i ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
ÇIKRIK I DRURIT
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .