çikrik blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Çikrik me kabllo HPC DT4000

Hengelo, HolandëHolandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)


çikrik
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
14

çikrik hidraulike Volta Macchine JVM 2500 DC

Mariano del Friuli, ItaliItali
7086 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
6

Çikrik i lëvizshëm me dru VERMEER HG 6000

Đakovo, KroaciaKroacia
7451 km
2007
gjendje e mirë (e përdorur)
4

Elektrik çikrik 380 V Waimer FAV-B

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
1960
i përdorur
3

çikrik kabllo elektrike DEMAG RUP

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1975
i përdorur
0

çikrik KOESTER WE 10

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1971
i përdorur
6

Çikrik - Spooler horizontale COMAPAC BTO - 30 - UL

Splitska 25 A, 31400 Đakovo, HRKroacia
7451 km
1998
te mira (te perdorura)
0

Stick çikrik BOECKER

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1993
i ri


çikrik
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
ÇIKRIK
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .