kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Nën -martesa të përdorurar

Makineri ndërtimi Pjesë këmbimi makineri ndërtimi Nën -martesa
Reklamë e klasifikuar
Liebherr R944 Liebherr R944 Liebherr R944 Liebherr R944 Liebherr R944
more images
5
Gjermani Bornhöved
1615 km
Fije zinxhiri me zinxhir dhe pllaka
Liebherr R944
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365 Caterpillar CAT 365
more images
13
Gjermani Bornhöved
1615 km
Drejtues/zinxhir për CAT 365 i papërdorur 65cm
Caterpillar CAT 365
I ri
Thirrni

Përdorur Nën -martesa

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.