Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
VB plus TVSH
Viti i prodhimit
2018
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
D- Eckental Gjermania
Forklift elektrik me 3 rrota Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
more Images
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Forklift elektrik me 3 rrota
Prodhues:
Jungheinrich
Model:
EFG 220 GE120-480DZ
Numri i makinës:
FN568605
Viti i prodhimit:
2018
Gjendje:
i përdorur
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Orë pune:
2 737 h
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
qira:
është e mundur
Vendndodhja e shitësit:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Gjermania Gjermania
Telefononi
Detaje teknike
Kapacitet ngarkese:
2 000 kg
Lartësia e ngritjes:
4 800 mm
Ngritje e lirë:
1 490 mm
Lloji i karburantit:
elektrik
Lloji i derdhës:
triplex
Lartësia e ndërtimit:
2 105 mm
Gjerësia e kornizës së pirunit:
980 mm
Gjatësia e pirunit:
1 050 mm
Peshë bosh:
3 698 kg
Gjatësia totale:
1 995 mm
Lloji i lëvizjes:
Elektro
Gjerësia e ndërtimit:
1 120 mm
Detajet e ofertës
ID e shpalljes:
A21914528
Numri i referencës:
345
Përditësim:
së fundmi më 13.05.2026
Përshkrim
Electric 3-wheel forklift
Gbjdpfx Asy R E Sascljl
Chassis number: FN568605
Load center: 500 mm
Fork width: 100 mm
Fork thickness: 40 mm
ISO class: ISO Class 2 = 1,000 - 2,500 kg
Mast type: Triplex
Technical condition: very good
Front tires type: superelastic
Front tires size: 200-50/10
Front tires condition: 40 - 60%
Rear tires type: superelastic
Rear tires size: 140-55/9
Rear tires condition: 20 - 40%
Battery voltage: 48V
Battery capacity: 750Ah
Battery manufacturer: Jungheinrich
Battery type: PzS
Battery year: 2018
Battery condition: 60 - 80%