➤ Blerje Ftohës të përdorura (283 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Ftohës të përdorurar (283)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ftohjes Ftohës
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i ftohjes dhe ventilimit të paletave Agroel, s. r. o. - Czech Republic, ISK330- 1 komad / ISK150- 2 komada
Sistemi i ftohjes dhe ventilimit të paletave Agroel, s. r. o. - Czech Republic, ISK330- 1 komad / ISK150- 2 komada
Sistemi i ftohjes dhe ventilimit të paletave Agroel, s. r. o. - Czech Republic, ISK330- 1 komad / ISK150- 2 komada
Sistemi i ftohjes dhe ventilimit të paletave Agroel, s. r. o. - Czech Republic, ISK330- 1 komad / ISK150- 2 komada
Sistemi i ftohjes dhe ventilimit të paletave Agroel, s. r. o. - Czech Republic, ISK330- 1 komad / ISK150- 2 komada
Sistemi i ftohjes dhe ventilimit të paletave Agroel, s. r. o. - Czech Republic, ISK330- 1 komad / ISK150- 2 komada
more images
Kroacia Vinkovci
473 km

Sistemi i ftohjes dhe ventilimit të paletave
Agroel, s. r. o. - Czech Republic, ISK330- 1 komad / ISK150- 2 komada

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ftohës me lëng monoblok HITEMA INTERNATIONAL ENR.045
ftohës me lëng monoblok HITEMA INTERNATIONAL ENR.045
ftohës me lëng monoblok HITEMA INTERNATIONAL ENR.045
ftohës me lëng monoblok HITEMA INTERNATIONAL ENR.045
more images
Italia Bovolenta
809 km

ftohës me lëng monoblok
HITEMA INTERNATIONALENR.045

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

#5502 FRIGORIFER, SISTEM FTOHJE
FLUID COOLER WITH OUTDOOR STRUCTURE

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës uji, Kühlgerät, Kaltwassersatz CHURCHILL CC110
Ftohës uji, Kühlgerät, Kaltwassersatz CHURCHILL CC110
Ftohës uji, Kühlgerät, Kaltwassersatz CHURCHILL CC110
Ftohës uji, Kühlgerät, Kaltwassersatz CHURCHILL CC110
Ftohës uji, Kühlgerät, Kaltwassersatz CHURCHILL CC110
more images
Turqia İsmet Paşa, Gün Sk. No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
733 km

Ftohës uji, Kühlgerät, Kaltwassersatz
CHURCHILL CC110

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ftohës Kältmaschine
ftohës Kältmaschine
ftohës Kältmaschine
ftohës Kältmaschine
ftohës Kältmaschine
ftohës Kältmaschine
more images
Austria Wien
839 km

ftohës
Kältmaschine

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
more images
Gjermani Freiberg am Neckar
1 220 km

Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës
GWKweco 01A

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës Atlas Copco TCX 28A Atlas Copco TCX 28A
Ftohës Atlas Copco TCX 28A Atlas Copco TCX 28A
Ftohës Atlas Copco TCX 28A Atlas Copco TCX 28A
Ftohës Atlas Copco TCX 28A Atlas Copco TCX 28A
Ftohës Atlas Copco TCX 28A Atlas Copco TCX 28A
more images
Gjermani Wettenberg
1 377 km

Ftohës Atlas Copco TCX 28A
Atlas CopcoTCX 28A

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë ftohëse WKL 130 Furrer WKL 130
Makinë ftohëse WKL 130 Furrer WKL 130
Makinë ftohëse WKL 130 Furrer WKL 130
Makinë ftohëse WKL 130 Furrer WKL 130
Makinë ftohëse WKL 130 Furrer WKL 130
Makinë ftohëse WKL 130 Furrer WKL 130
Makinë ftohëse WKL 130 Furrer WKL 130
more images
Gjermani Gießen
1 374 km

Makinë ftohëse WKL 130
FurrerWKL 130

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohja e makinës Ftohja me laser Ftohja e procesit Ftohës me ujë KKT Chillers vBoxX 8
Ftohja e makinës Ftohja me laser Ftohja e procesit Ftohës me ujë KKT Chillers vBoxX 8
Ftohja e makinës Ftohja me laser Ftohja e procesit Ftohës me ujë KKT Chillers vBoxX 8
Ftohja e makinës Ftohja me laser Ftohja e procesit Ftohës me ujë KKT Chillers vBoxX 8
Ftohja e makinës Ftohja me laser Ftohja e procesit Ftohës me ujë KKT Chillers vBoxX 8
more images
Gjermani Lutherstadt Eisleben
1 328 km

Ftohja e makinës Ftohja me laser Ftohja e procesit Ftohës me ujë
KKT ChillersvBoxX 8

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia İsmet Paşa, Gün Sk. No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
733 km

Kaltwassersatz Chiller, Kühlgerät
CHURCHILL ISI-TANCC80

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ftohës Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser 30RW/30RWA Flüssigkeitskühler
ftohës Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser 30RW/30RWA Flüssigkeitskühler
ftohës Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser 30RW/30RWA Flüssigkeitskühler
ftohës Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser 30RW/30RWA Flüssigkeitskühler
ftohës Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser 30RW/30RWA Flüssigkeitskühler
ftohës Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser 30RW/30RWA Flüssigkeitskühler
ftohës Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser 30RW/30RWA Flüssigkeitskühler
more images
Gjermani Untersiemau
1 233 km

ftohës
Carrier 30RW/30RWA , Kühlgerät Wasser30RW/30RWA Flüssigkeitskühler

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës GWK weco 01A
more images
Gjermani Freiberg am Neckar
1 220 km

Ftohës i njësisë së ftohjes, ftohje e makinës
GWKweco 01A

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
pajisje ftohëse OMI CHW T 192
more images
Republika Çeke 5. května 12/69, 289 24 Milovice-Milovice nad Labem 3, Česko
1 089 km

pajisje ftohëse
OMICHW T 192

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
njësi ftohëse BITZER HSK 7451-70-40P
njësi ftohëse BITZER HSK 7451-70-40P
njësi ftohëse BITZER HSK 7451-70-40P
njësi ftohëse BITZER HSK 7451-70-40P
njësi ftohëse BITZER HSK 7451-70-40P
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

njësi ftohëse
BITZERHSK 7451-70-40P

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PC/AC 25 EE COREMA
PC/AC 25 EE COREMA
PC/AC 25 EE COREMA
PC/AC 25 EE COREMA
PC/AC 25 EE COREMA
PC/AC 25 EE COREMA
PC/AC 25 EE COREMA
more images
Austria Wien
839 km

PC/AC 25 EE
COREMA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës uji, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC10
Ftohës uji, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC10
Ftohës uji, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC10
Ftohës uji, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC10
Ftohës uji, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC10
more images
Turqia İsmet Paşa, Gün Sk. No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
733 km

Ftohës uji, Kühlgerät
CHURCHILL ISI-TANCC10

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC Oiltech LOC 044-A-D-0-00-000
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

Ftohës vaji, Ftohës i lëngshëm, Oiltech LOC
OiltechLOC 044-A-D-0-00-000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës uji i ftohur me ajër KTK JWA-ST 172 S K P PS
Ftohës uji i ftohur me ajër KTK JWA-ST 172 S K P PS
more images
Gjermani München
1 025 km

Ftohës uji i ftohur me ajër
KTKJWA-ST 172 S K P PS

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
more images
Gjermani Freiberg am Neckar
1 220 km

Sistemi i ftohjes
ONI ThemperiertechnikSVK320-1-W-S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pajisja e riftohjes RHOSS CWA / E20/PK Kälteleistung 22700 W
Pajisja e riftohjes RHOSS CWA / E20/PK Kälteleistung 22700 W
Pajisja e riftohjes RHOSS CWA / E20/PK Kälteleistung 22700 W
Pajisja e riftohjes RHOSS CWA / E20/PK Kälteleistung 22700 W
more images
Gjermani Kassel
1 400 km

Pajisja e riftohjes
RHOSSCWA / E20/PK Kälteleistung 22700 W

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaltwassersatz Chiller, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC550
Kaltwassersatz Chiller, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC550
Kaltwassersatz Chiller, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC550
Kaltwassersatz Chiller, Kühlgerät CHURCHILL ISI-TAN CC550
more images
Turqia İsmet Paşa, Gün Sk. No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
733 km

Kaltwassersatz Chiller, Kühlgerät
CHURCHILL ISI-TANCC550

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
more images
Gjermani Freiberg am Neckar
1 220 km

Sistemi i ftohjes
ONI ThemperiertechnikSVK320-1-W-S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia İsmet Paşa, Gün Sk. No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
733 km

Kaltwassersatz Chiller, Kühlgerät
CHURCHILL ISI-TANCC20

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
more images
Gjermani Freiberg am Neckar
1 220 km

Sistemi i ftohjes
ONI ThemperiertechnikSVK320-1-W-S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
Sistemi i ftohjes ONI Themperiertechnik SVK320-1-W-S
more images
Gjermani Freiberg am Neckar
1 220 km

Sistemi i ftohjes
ONI ThemperiertechnikSVK320-1-W-S

Tregtar i verifikuar
Thirrni