Blej Kabinete frigoriferike të përdorurar (36)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ftohjes Kabinete frigoriferike
Reklamë e klasifikuar
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
more images
Polonia Nysa
1 062 km

ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike
ISA Professional 24

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kabineti i termostatit Liebherr TC135S/135L
Kabineti i termostatit Liebherr TC135S/135L
Kabineti i termostatit Liebherr TC135S/135L
Kabineti i termostatit Liebherr TC135S/135L
more images
Gjermani Sonneberg
1 238 km

Kabineti i termostatit
LiebherrTC135S/135L

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
Frigorifer për ruajtjen e akullit Forcar GE 800 BT
more images
Gjermani Magdeburg
1 385 km

Frigorifer për ruajtjen e akullit
ForcarGE 800 BT

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oh Miami 210 AHT MIAMI
Oh Miami 210 AHT MIAMI
Oh Miami 210 AHT MIAMI
Oh Miami 210 AHT MIAMI
Oh Miami 210 AHT MIAMI
Oh Miami 210 AHT MIAMI
Oh Miami 210 AHT MIAMI
more images
Italia Barrafranca
664 km

Oh Miami 210
AHTMIAMI

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210
more images
Rumania Calea Borșului, România
675 km

Sipër ngrirës dhe frigorifer
AHT AHT Kinley XL 210 or Epta 210

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frigorifer WSI / ISA GALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL
Frigorifer WSI / ISA GALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL
Frigorifer WSI / ISA GALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL
Frigorifer WSI / ISA GALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL
Frigorifer WSI / ISA GALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL
Frigorifer WSI / ISA GALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL
Frigorifer WSI / ISA GALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Frigorifer
WSI / ISAGALAXY TN290 GALAXY OPEN 250 HORIZON PL

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND AHT Lisboa Island
Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND AHT Lisboa Island
Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND AHT Lisboa Island
Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND AHT Lisboa Island
Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND AHT Lisboa Island
Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND AHT Lisboa Island
Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND AHT Lisboa Island
more images
Polonia Nysa
1 062 km

Raft ftohës AHT Lisboa - ISLAND
AHT Lisboa Island

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vitrinë e akullores La Squadra GmbH Austria Marissa 12 G
Vitrinë e akullores La Squadra GmbH Austria Marissa 12 G
Vitrinë e akullores La Squadra GmbH Austria Marissa 12 G
Vitrinë e akullores La Squadra GmbH Austria Marissa 12 G
Vitrinë e akullores La Squadra GmbH Austria Marissa 12 G
more images
Austria Rum
973 km

Vitrinë e akullores
La Squadra GmbH AustriaMarissa 12 G

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
Banak akulloresh me ekran në frigorifer IFI Jolly Gel 160
more images
Gjermani Magdeburg
1 385 km

Banak akulloresh me ekran në frigorifer
IFIJolly Gel 160

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oh Miami 250 AHT MIAMI
Oh Miami 250 AHT MIAMI
Oh Miami 250 AHT MIAMI
Oh Miami 250 AHT MIAMI
Oh Miami 250 AHT MIAMI
Oh Miami 250 AHT MIAMI
Oh Miami 250 AHT MIAMI
more images
Italia Barrafranca
664 km

Oh Miami 250
AHTMIAMI

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sipër ngrirës / Frigorifer + Horizontal AHT Top Freezer AHT/Epta + AHT Miami 250
Sipër ngrirës / Frigorifer + Horizontal AHT Top Freezer AHT/Epta + AHT Miami 250
Sipër ngrirës / Frigorifer + Horizontal AHT Top Freezer AHT/Epta + AHT Miami 250
Sipër ngrirës / Frigorifer + Horizontal AHT Top Freezer AHT/Epta + AHT Miami 250
more images
Rumania Calea Borșului, România
675 km

Sipër ngrirës / Frigorifer + Horizontal
AHTTop Freezer AHT/Epta + AHT Miami 250

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike ISA Professional 18
more images
Polonia Nysa
1 062 km

ISA PRO VG - vitrinë akullore 18 vitrinë frigoriferike
ISA Professional 18

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
Sipër ngrirës dhe frigorifer AHT AHT Kinley XL / Epta 210-250
more images
Rumania Calea Borșului, România
675 km

Sipër ngrirës dhe frigorifer
AHTAHT Kinley XL / Epta 210-250

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250 Carrier Top-Freezer 2580G
more images
Polonia Nysa
1 062 km

Kabineti ngrirës me shumë përdorime Top Freezer 250
CarrierTop-Freezer 2580G

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
Frigorifer AHT KINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250
more images
Rumania Calea Borșului, România
675 km

Frigorifer
AHTKINLEY XL/EPTA + AHT MIAMI / ATHEN 250

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI ITALPROGET BRIO 6+6
more images
Polonia Nysa
1 059 km

Vitrine frigoriferike Vitrine akulli 8 KONTENERA AKULLI
ITALPROGETBRIO 6+6

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
Frigorifer AHT AHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290
more images
Rumania Calea Borșului, România
675 km

Frigorifer
AHTAHT Miami 185 (U)/(-) LED ADVS ECO R290

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike ISA Clever 10
more images
Polonia Nysa
1 062 km

ISA CLEVER 10 vitrinë për akullore vitrinë frigoriferike
ISA Clever 10

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
Ngrirës me gjoks AHT AHT Miami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290
more images
Rumania Calea Borșului, România
675 km

Ngrirës me gjoks AHT
AHTMiami 250 (-)/(U) LED ADVS ECO R290

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike ISA Professional 24
more images
Polonia Nysa
1 062 km

ISA PRO VG - vitrinë akullore 24 vitrinë frigoriferike
ISAProfessional 24

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
AHT PARIS 250 (-/U) AHT AHT PARIS 250 (-/U)
more images
Polonia Nysa
1 059 km

AHT PARIS 250 (-/U)
AHTAHT PARIS 250 (-/U)

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AHT PARIS 210 (-) AHT AHT PARIS 210 (-)
AHT PARIS 210 (-) AHT AHT PARIS 210 (-)
AHT PARIS 210 (-) AHT AHT PARIS 210 (-)
AHT PARIS 210 (-) AHT AHT PARIS 210 (-)
AHT PARIS 210 (-) AHT AHT PARIS 210 (-)
more images
Polonia Nysa
1 059 km

AHT PARIS 210 (-)
AHTAHT PARIS 210 (-)

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68 OTHER RIO S 68
more images
Polonia Nysa
1 059 km

Ngrirës me gjoks ngrirës RIO S 68
OTHERRIO S 68

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED AHT Miami 250
more images
Polonia Nysa
1 062 km

Ngrirës AHT MIAMI 250 R290 LED
AHT Miami 250

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frigorifer ngrirës AHT Miami 185 AHT AHT MIAMI 185 AD (U) R290 LED
Frigorifer ngrirës AHT Miami 185 AHT AHT MIAMI 185 AD (U) R290 LED
Frigorifer ngrirës AHT Miami 185 AHT AHT MIAMI 185 AD (U) R290 LED
Frigorifer ngrirës AHT Miami 185 AHT AHT MIAMI 185 AD (U) R290 LED
Frigorifer ngrirës AHT Miami 185 AHT AHT MIAMI 185 AD (U) R290 LED
more images
Polonia Nysa
1 062 km

Frigorifer ngrirës AHT Miami 185
AHTAHT MIAMI 185 AD (U) R290 LED

Thirrni