➤ Blerje Dhoma të ftohta të përdorura (23 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Dhoma të ftohta të përdorurar (23)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ftohjes Dhoma të ftohta
Reklamë e klasifikuar
dhomë të ftohtë LUVE EAV 9U 5130
dhomë të ftohtë LUVE EAV 9U 5130
dhomë të ftohtë LUVE EAV 9U 5130
dhomë të ftohtë LUVE EAV 9U 5130
dhomë të ftohtë LUVE EAV 9U 5130
dhomë të ftohtë LUVE EAV 9U 5130
dhomë të ftohtë LUVE EAV 9U 5130
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

dhomë të ftohtë
LUVEEAV 9U 5130

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
Ftohës i lëngshëm 34.1 kW AQUACIAT LD 150Z
more images
Hungaria Tata
736 km

Ftohës i lëngshëm 34.1 kW
AQUACIATLD 150Z

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qeliza ftohëse dhe ngrirje të thellë Dresdner Kühlanlagenbau
Qeliza ftohëse dhe ngrirje të thellë Dresdner Kühlanlagenbau
Qeliza ftohëse dhe ngrirje të thellë Dresdner Kühlanlagenbau
Qeliza ftohëse dhe ngrirje të thellë Dresdner Kühlanlagenbau
Qeliza ftohëse dhe ngrirje të thellë Dresdner Kühlanlagenbau
Qeliza ftohëse dhe ngrirje të thellë Dresdner Kühlanlagenbau
more images
Gjermani Schmölln
1 238 km

Qeliza ftohëse dhe ngrirje të thellë
Dresdner Kühlanlagenbau

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR
more images
Polonia Laskowa
961 km

KOMPARTAMENTI FTOHJES, FRIGORIGORI I STACIONAR

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2009 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2009 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2009 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2009 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2009 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2009 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2009 y. Used
more images
Polonia Lublin
1 139 km

njësi e ruajtjes së ftohtë
CARRIER30RB 2009 y. Used

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
Dhomë e ftohtë Darpin PASCW450SB
more images
Polonia Mielec
1 025 km

Dhomë e ftohtë
DarpinPASCW450SB

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kondensator i kondensatorit të ftohësit të thatë Carrier AL31 4MDE 6PH SV
Kondensator i kondensatorit të ftohësit të thatë Carrier AL31 4MDE 6PH SV
Kondensator i kondensatorit të ftohësit të thatë Carrier AL31 4MDE 6PH SV
Kondensator i kondensatorit të ftohësit të thatë Carrier AL31 4MDE 6PH SV
Kondensator i kondensatorit të ftohësit të thatë Carrier AL31 4MDE 6PH SV
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Kondensator i kondensatorit të ftohësit të thatë
CarrierAL31 4MDE 6PH SV

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
njësi ftohëse ACM KÄLTE KLIMA BR 1000
njësi ftohëse ACM KÄLTE KLIMA BR 1000
njësi ftohëse ACM KÄLTE KLIMA BR 1000
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

njësi ftohëse
ACM KÄLTE KLIMA BR 1000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
18 ventilatorë radialë 500W 230V ebmpapst K3G250-PR04-H2
18 ventilatorë radialë 500W 230V ebmpapst K3G250-PR04-H2
18 ventilatorë radialë 500W 230V ebmpapst K3G250-PR04-H2
18 ventilatorë radialë 500W 230V ebmpapst K3G250-PR04-H2
18 ventilatorë radialë 500W 230V ebmpapst K3G250-PR04-H2
more images
Gjermani Buchholz
1 449 km

18 ventilatorë radialë 500W 230V
ebmpapstK3G250-PR04-H2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
dyqan i ftohtë Isocab
more images
Gjermani Dormagen
1 506 km

dyqan i ftohtë
Isocab

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2007 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2007 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2007 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2007 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2007 y. Used
njësi e ruajtjes së ftohtë CARRIER 30RB 2007 y. Used
more images
Polonia Lublin
1 139 km

njësi e ruajtjes së ftohtë
CARRIER 30RB 2007 y. Used

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë A-580ü
more images
Gjermani Moers
1 544 km

Enë termike Përmbajtja e kutisë së nxehtësisë së kutisë së ftohtë
A-580ü

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
Kontejner transporti në frigorifer Jindo
more images
Lituania Kaunas
1 558 km

Kontejner transporti në frigorifer
Jindo

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës (ftohës) Carrier 30RB 0732
Ftohës (ftohës) Carrier 30RB 0732
Ftohës (ftohës) Carrier 30RB 0732
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

Ftohës (ftohës)
Carrier30RB 0732

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Holanda Baarn
1 670 km

hapësirë ruajtëse në frigorifer
Vink Koeltechniek

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur
more images
Gjermani Moers
1 544 km

Enë frigoriferike me termocontainer e përdorur

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
chiller KELVIN KRNA 1200B03612
chiller KELVIN KRNA 1200B03612
chiller KELVIN KRNA 1200B03612
chiller KELVIN KRNA 1200B03612
chiller KELVIN KRNA 1200B03612
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

chiller
KELVINKRNA 1200B03612

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
chiller Carrier 30RB 0602
chiller Carrier 30RB 0602
chiller Carrier 30RB 0602
chiller Carrier 30RB 0602
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

chiller
Carrier30RB 0602

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo Tech 602
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo Tech 602
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

Ftohës (ftohës)
MTATAE evo Tech 602

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
chiller MTA TAE evo Tech
chiller MTA TAE evo Tech
chiller MTA TAE evo Tech
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

chiller
MTATAE evo Tech

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Njësi për ftohje dhe ngrohje Carrier 30RQP-310
Njësi për ftohje dhe ngrohje Carrier 30RQP-310
Njësi për ftohje dhe ngrohje Carrier 30RQP-310
Njësi për ftohje dhe ngrohje Carrier 30RQP-310
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

Njësi për ftohje dhe ngrohje
Carrier30RQP-310

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës (ftohës) ACM KÄLTE KLIMA BRV 450
Ftohës (ftohës) ACM KÄLTE KLIMA BRV 450
Ftohës (ftohës) ACM KÄLTE KLIMA BRV 450
Ftohës (ftohës) ACM KÄLTE KLIMA BRV 450
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

Ftohës (ftohës)
ACM KÄLTE KLIMA BRV 450

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo 602
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo 602
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo 602
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo 602
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo 602
Ftohës (ftohës) MTA TAE evo 602
more images
Polonia Bojanowo
1 203 km

Ftohës (ftohës)
MTATAE evo 602

Thirrni