Blej Makina shpuese të përdorurar (561)

Blej Makina shpuese të përdorurar (561)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Reklamë e klasifikuar
BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT
more images
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
BIESSE TECHNO FDT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COMEC RTV 612 COMEC RTV 612
more images
Italia Pesaro
672 km
FLONAT E MOTORIT TË BLUARËS DHE DISKA ME PRIRIM
COMEC RTV 612
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ganner LBM Junior Ganner LBM Junior Ganner LBM Junior
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
makinë shpimi me kunj me kornizë
Ganner LBM Junior
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PADE MO PADE MO
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
MAKINË MORTIZUESE ME 2 STOLA
PADE MO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COMEC FMO/5/1000 COMEC FMO/5/1000 COMEC FMO/5/1000 COMEC FMO/5/1000 COMEC FMO/5/1000 COMEC FMO/5/1000 COMEC FMO/5/1000 COMEC FMO/5/1000
more images
Maqedonia Dobroshane
169 km
makinë shpuese me shumë gishta
COMEC FMO/5/1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIESSE Techno KFD BIESSE Techno KFD BIESSE Techno KFD BIESSE Techno KFD
more images
Italia Roreto
1 078 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
BIESSE Techno KFD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II KOCH SPRINT PLUS II
more images
Italia Italy
638 km
Sistemi i shpimit të vazhdueshëm horizontal dhe ngasja me kunj
KOCH SPRINT PLUS II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maggi 21 Maggi 21 Maggi 21
more images
Polonia Tylicz
920 km
Makinë shpimi me shumë gishta
Maggi 21
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schleicher Quick Schleicher Quick
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
Makinë shpimi me kunja
Schleicher Quick
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM TOP 35 SCM TOP 35 SCM TOP 35
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
MAKINË E SHPIMIT ME SHUMË ME KOKË
SCM TOP 35
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sllovakia Slovakia
837 km
makinë shpuese me shumë gishta
Vitap Point K2 2.0
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048 MAGGI STEFF 2048
more images
Polonia Łabuńki Pierwsze
1 089 km
MAGGI Steff 2048 me 4 rul
MAGGI STEFF 2048
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2 MORBIDELLI ZENITH S2
more images
Italia Italy
638 km
Sistemi i shpimit të vazhdueshëm horizontal dhe ngasja me kunj
MORBIDELLI ZENITH S2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dübelautomat Ganner Ganomst 280 Dübelautomat Ganner Ganomst 280 Dübelautomat Ganner Ganomst 280 Dübelautomat Ganner Ganomst 280
more images
Austria Grödig
927 km
Makinë shpimi me kunja
Dübelautomat Ganner Ganomst 280
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hettich Blue max mini Hettich Blue max mini Hettich Blue max mini Hettich Blue max mini
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
Makinë për shpim dhe shtypje të menteshave të tenxheres
Hettich Blue max mini
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM STARTECH 29 SCM STARTECH 29 SCM STARTECH 29
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
MAKINË SHPIM TË SHUMËFSHME 1 KOKË
SCM STARTECH 29
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado
more images
Italia Roreto
1 078 km
LINJA AUTOMATIKE E SHPIMIT DHE INSERTIMIT
BIESSE + RBO (BIESSE Group) 2 Techno FDT CN + 1 SDT CN + 2 Tornado
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Comec FM0/2000/CA Comec FM0/2000/CA Comec FM0/2000/CA Comec FM0/2000/CA Comec FM0/2000/CA Comec FM0/2000/CA
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
horizontale
Comec FM0/2000/CA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER VITAP THUNDER
more images
Italia Italy
638 km
Sistemi i shpimit të vazhdueshëm horizontal dhe ngasja me kunj
VITAP THUNDER
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI Balestrini Pragma Top BALESTRINI Balestrini Pragma Top BALESTRINI Balestrini Pragma Top BALESTRINI Balestrini Pragma Top
more images
Ukraina Mukachevo
837 km
Makinë shpimi me dy anë
BALESTRINI Balestrini Pragma Top
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ganner RB 107 Ganner RB 107 Ganner RB 107
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
Makinë shpimi me vrima
Ganner RB 107
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOMAG NBT 200/6 HOMAG NBT 200/6 HOMAG NBT 200/6 HOMAG NBT 200/6 HOMAG NBT 200/6 HOMAG NBT 200/6
more images
Polonia Juszczyn
951 km
SHPENJA DRU
HOMAG NBT 200/6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Comec FM015/1500/CAF Comec FM015/1500/CAF Comec FM015/1500/CAF Comec FM015/1500/CAF Comec FM015/1500/CAF Comec FM015/1500/CAF Comec FM015/1500/CAF
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
mortizues
Comec FM015/1500/CAF
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Italy
638 km
Sistemi i shpimit të vazhdueshëm horizontal dhe ngasja me kunj
KOCH ENDMASTER/P
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Ganner Delta Star Ganner Delta Star Ganner Delta Star Ganner Delta Star
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
Makinë shpimi me kunja
Ganner Delta Star
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Comec F0 Comec F0 Comec F0 Comec F0 Comec F0 Comec F0
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
vertikale
Comec F0
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT
more images
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
BIESSE TECHNO FDT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scheer DB 22 Scheer DB 22
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
Makinë shpimi me vrima
Scheer DB 22
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT BIESSE TECHNO FDT
more images
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
BIESSE TECHNO FDT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80 Ganner Delta Star Typ 80
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
Makinë shpimi me kunja
Ganner Delta Star Typ 80
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL KOCH UNIDRILL
more images
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
KOCH UNIDRILL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ganner Minette Ganner Minette Ganner Minette
more images
Gjermani D - Bayern
1 089 km
Makinë shpimi me kunja
Ganner Minette
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
WEEKE BST 500 D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Optimum Optidrill D 23 pro Optimum Optidrill D 23 pro Optimum Optidrill D 23 pro Optimum Optidrill D 23 pro Optimum Optidrill D 23 pro
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Stërvitje stol
Optimum Optidrill D 23 pro
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D
more images
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
WEEKE BST 500 D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ganner Optima 21 Ganner Optima 21 Ganner Optima 21 Ganner Optima 21 Ganner Optima 21
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë universale shpuese me kunj
Ganner Optima 21
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D WEEKE BST 500 D
more images
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
WEEKE BST 500 D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft MDB 21 PRO Holzkraft MDB 21 PRO Holzkraft MDB 21 PRO Holzkraft MDB 21 PRO Holzkraft MDB 21 PRO
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë shpimi me kunja
Holzkraft MDB 21 PRO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Italy
638 km
Sistemi i shpimit të vazhdueshëm horizontal dhe ngasja me kunj
WEEKE ABD 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maggi 21 Technology Maggi 21 Technology Maggi 21 Technology Maggi 21 Technology Maggi 21 Technology
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë universale shpuese me kunj
Maggi 21 Technology
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S BIESSE TECHNO S
more images
Italia Italy
638 km
Makinë shpimi horizontale përmes vrimave dhe makina lëvizëse
BIESSE TECHNO S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lautenschläger Meplamat 4000 Lautenschläger Meplamat 4000 Lautenschläger Meplamat 4000 Lautenschläger Meplamat 4000 Lautenschläger Meplamat 4000
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë për shpim dhe shtypje të menteshave të tenxheres
Lautenschläger Meplamat 4000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Italy
638 km
PRMES MAKININES SOR Mërzitshme
KOCH SBD-60-PTP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ayen LBM 32/23 Ayen LBM 32/23 Ayen LBM 32/23 Ayen LBM 32/23
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë shpimi me vrima
Ayen LBM 32/23
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD KOCH BD
more images
Italia Italy
638 km
Sistemi i shpimit të vazhdueshëm horizontal dhe ngasja me kunj
KOCH BD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ayen LBM 32/23 Ayen LBM 32/23 Ayen LBM 32/23 Ayen LBM 32/23 Ayen LBM 32/23
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë shpimi slot
Ayen LBM 32/23
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500 WEEKE BST 500
more images
Italia Italy
638 km
Makinë shpimi horizontale përmes vrimave dhe makina lëvizëse
WEEKE BST 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scheer DB 20 Scheer DB 20 Scheer DB 20 Scheer DB 20 Scheer DB 20
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë shpimi me vrima
Scheer DB 20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORBIDELLI FLEXA 902 MORBIDELLI FLEXA 902 MORBIDELLI FLEXA 902 MORBIDELLI FLEXA 902 MORBIDELLI FLEXA 902
more images
Italia Italy
638 km
Makinë shpimi horizontale përmes vrimave dhe makina lëvizëse
MORBIDELLI FLEXA 902
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scheer DB 5 Z Scheer DB 5 Z Scheer DB 5 Z Scheer DB 5 Z Scheer DB 5 Z
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë shpimi me kunja
Scheer DB 5 Z
Thirrni