Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Proto Tools Kft nga Zalaegerszeg:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Róbert Lábodi
Zala út 2/B
8900 Zalaegerszeg
Hungari


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
machining Center
machining Center Makino F5

Owner Direct sales Bvjev80viw ...

Lavaman EDM
Lavaman EDM Sodick AG60L

SODICK AG60L Sink EDM Machine (Eigentümer Direkt Verkauf) - 4 Axis Machine - Linear Antrieb on X, Y, Z Axis - Axis Movement: x= 600mm, Y=420 ...

Dërgoni kërkesën për Proto Tools Kft:
më shumë listings & makineri në ofertë:
machining Center Makino F5

Owner Direct sales Bvjev80viw......


Lavaman EDM Sodick AG60L

SODICK AG60L Sink EDM Machine (Eigentümer Direkt Verkauf) - 4 Axis Machine - Linear Antrieb on X, Y, Z Axis - Axis Movement: x= 600mm, Y=420, Z=370mm - Elektrode changer 6pcs - ERO......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153