kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Ngritës i çështjes të përdorurar

Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike Ngritës i çështjes
Reklamë e klasifikuar
Holanda Tilburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1637 km
Makinë ngritëse kartoni L1000 / 2-C (hamburger dhe f
CE
2020
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makineri kartoni
AMTEC BLD 9
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makineri kartoni
AMTEC BLD 20
2023
I ri
Thirrni

Përdorur Ngritës i çështjes

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.