Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

teknologjisë mjekësore blej përdorur

723 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj

teknologjisë mjekësore Ofron

Arslanbey Osb Mahallesi 1.Cadde No:2, Arslanbey, 41250 Kartepe/Kocaeli, Türkiye Turqi
832 km
2020
aq i mirë sa i ri (ex-display)
MAKINA E MASKBS ROBOTIKE GJENERATIVE KIRURGJIKE SMART MCx • MAKIN E GATISHT T US PERDORNI UJIN DHE LUANI PA PA KQRKESA E KOMISIONIMIT DHE INSTALIMIT • STABIL, Steril, i qetë, efikas, i shpejtë dhe PRODHIM FALAS ME 12 AKSI TART ZHVILLUAR TEKNOLOGJIA E KONTROLLIT SERVO! Rehati në prizë dhe lojë, i sigurt, i shpejtë, efikas, i orientuar drejt rezultateve dhe më së shumti e rëndësishmja, një përvojë e vërtetë në makinë po aq sa blerja e një makine pa probleme. TIPARET E MAKINS Mode...
Atatürk, Marmara Küçük Sanayi Sitesi No:17 D:N Blok, 34307 Küçükçekmece İkitelli Osb/Küçükçekmece/İstanbul, Turkey Turqi
723 km
2020
i ri
Një tjetër 4 ditë
Neresheim Gjermani
1146 km
gati për përdorim
Certified Dealer
ankand përfunduar
Berlin Gjermani
1365 km
2008
te mira (te perdorura)
Certified Dealer
ankand përfunduar
Berlin Gjermani
1365 km
te mira (te perdorura)
MAKINA E MASKBS ROBOTIKE GJENERATIVE KIRURGJIKE SMART MCx • MAKIN E GATISHT T US PERDORNI UJIN DHE LUANI PA PA KQRKESA E KOMISIONIMIT DHE INSTALIMIT Dq3pgjqlo • STABIL, Steril, i qetë, efikas, i shpejtë dhe PRODHIM FALAS ME 12 AKSI TART ZHVILLUAR TEKNOLOGJIA E KONTROLLIT SERVO! Rehati në prizë dhe lojë, i sigurt, i shpejtë, efikas, i orientuar drejt rezultateve dhe më së shumti e rëndësishmja, një përvojë e vërtetë në makinë po aq sa blerja e një makine pa probleme. TIPARET E MA...
London, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
(Vendndodhja e shitësve)
1929 km
gati për përdorim

I përdorur teknologjisë mjekësore

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153