SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
VB plus TVSH
Viti i prodhimit
2021
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Vuren Holanda
SZM standarde SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
more Images
YouTube video
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
SZM standarde
Prodhues:
SCANIA
Model:
R450 6X2 NB RETARDER
Viti i prodhimit:
2021
Gjendje:
mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
Vendndodhje:
Vuren, The Netherlands Holanda
Telefononi
Detaje teknike
Kilometrazh:
626 246 km
Fuqi:
331 kW (450,03 HP)
Regjistrimi i parë:
Lloji i karburantit:
naftë
Përmasa e gomës:
315/70R22,5
Konfigurimi i boshteve:
6x2
Baza e boshtit:
2 950 mm
Karburant:
naftë
Frena:
retarder
Ngjyrë:
e kuqe
Kabina drejtuesi:
kabinë gjumi
Lloji i ingranazhit:
automatik
Numri i shpejtësive:
12
Klasa e emetimit:
Euro 6
Pezullimi:
ajër
Gjatësia totale:
6 600 mm
Gjerësia totale:
2 550 mm
Lartësia totale:
3 920 mm
Pajisje:
Detajet e ofertës
ID e shpalljes:
A21825038
Numri i referencës:
Përshkrim
= Additional options and equipment =
- Heated mirrors
- CarPlay
- Digital tachograph
- Tachograph (control device)
- Halogen headlamp
- Manual
- Radio/cassette
- Sliding fifth wheel
- Sleeper cab
- Lane departure warning system
- Fabric upholstery
- Auxiliary braking system
= Remarks =
Number of axles: 3, Configuration: 6x2, Unladen weight: 9083 kg, Gross weight: 26500 kg, Total fuel tank capacity: 610 liters, Fifth wheel height: 114 cm, Fifth wheel: sliding, Number of locks: 1, Suspension type: full air suspension, Cabin type: sleeper cab, Cruise control, Tachograph (control device), Digital tachograph, Air conditioning, Auxiliary heating, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, CarPlay, GPS navigation, Color: red, Heated mirrors, Lighting type: halogen, Lane departure warning system, Air conditioning, Seat heating, Bluetooth, Engine power: 331 kW (444 Hp), Fuel: diesel, Emission class: Euro 6, Transmission: Opti-cruise, Gearbox type: Scania, Gears: 12, Auxiliary braking system, Retarder make: Scania, Power steering, ABS, ASR (traction control), Starter battery, Central locking, Seat layout: 1+1, Seat material: fabric, Seat adjustment: manual, R 450 A 6X2 NB / RETARDER / SINGLE BOOGIE