Krijues i dritareve blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

krijues rast Hörauf BDM Universal

Birenbach, GjermaniGjermani
6684 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Fabrika e prodhimit të dritareve Unicontrol 11 Weinig Unicontrol 11

Tauberbischofsheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6641 km
2008
i përdorur
3

Makinë për prodhimin e dritareve Gubisch CW3 - 15388

Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6477 km
1995
i përdorur
32.000 €
ofrojNuk e përfshirë. TVSH
Një tjetër 25 ditë


krijues i ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
11

Krijues i dritareve SAC F 4S

Čenej-SRBIJA, SerbiaSerbia
7538 km
1997
i shkëlqyer (i përdorur)
5

krijues Ice Wessamat W 19 L Blue-Line

Bielefeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6456 km
2008
te mira (te perdorura)
9

CNC torno Mori Seiki CL25

Noord Brabant, HolandëHolandë
6282 km
1998
te mira (te perdorura)
5

Cold rrethore - Automatic EISELE PSU - 470 - Hydr.

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1986
i përdorur
8

CNC torno Boehringer VDF 315 Cm

Ratingen, GjermaniGjermani
6380 km
1996
gati për përdorim
3

Qendra torno WEIPERT WSD 400

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1965
i përdorur
2

Qendra torno Weiler Condor

Më shumë Weiler Condor
Bremen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6433 km
1978
i përdorur
5

Qendra torno KAMI DKM 420-1

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
9

makina Bending Salvagnini TB20

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2004
gati për përdorim
5

CNC torno SPINNER TC46-MC

Karben, GjermaniGjermani
6554 km
1999
te mira (te perdorura)
2

Plate qethje Weinbrenner Unbekannt

Kaiserslautern, GjermaniGjermani
6526 km
1979
gati për përdorim
5

Tabela Lloji Boring dhe frezë SCHIESS-ASCHERSLEBEN HoriMill 100

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)


krijues i ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KRIJUES I DRITAREVE
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .