Kontejnerët esd blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim


kontejner...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Injeksion i derdhur 501 - 3000 ton. SANDRETTO MEGA HESD 2000 / 25255

Cerreto D'Esi, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7200 km
2004
gati për përdorim
6

extruder singel-vidhos Esde / Germany 1-30-25D

Renningen, GjermaniGjermani
6633 km
2000
aq i mirë sa i ri (ex-display)
6

Induksioni Heater BETEX 22-ESD 230 V

Ennepetal, GjermaniGjermani
6414 km
i shkëlqyer (i përdorur)
6

srewdriver elektrike Ingersoll Rand EL1007BC-ESD

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
i përdorur
3

stacking Boxes RAKO 600x400x425 ESD

Goldenstedt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6416 km
i përdorur
4

Kontejnerët e magazinimit për alkool 1 Milking KL-1

Solingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6401 km
2015
gjendje e mirë (e përdorur)
1

bilanci Prirja RAPIDO Dresden 300 kg

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
te mira (te perdorura)
1

kontejnerët e magazinimit Fischer A1000S

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1989
i përdorur


kontejner...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KONTEJNERËT ESD
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .