Komori blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
15

8 ngjyra Komori Komori LS840P

TN Schijndel, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6281 km
2008
gati për përdorim
4

KOMORI L528 + C KOMORI L-528+C

Bourne End, Bucks, SL8 5XE, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5882 km
2002
i shkëlqyer (i përdorur)
4

sheetfed shtyp KOMORI L520

ItaliaItali
7253 km
2002
gjendje e mirë (e përdorur)
8

5-ngjyra kompensuar Komori LS 540 HC

Norderstedt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2008
gati për përdorim
8

machine kompensuar shtypje KOMORI L-440 + painting

Legnago (Verona), ItaliItali
6977 km
1990
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Offset gjatë makinës KOMORI LS 840

Remscheid, GjermaniGjermani
6408 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)


komori
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
8

Kompensuar me 4 ngjyra Komori Spica 426P

Norderstedt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2005
gati për përdorim
0

machine kompensuar shtypje Komori Spica 529

Lenggries, GjermaniGjermani
6866 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
8

Kompensuar me 4 ngjyra Komori LS 429 HC

Norderstedt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2009
gati për përdorim
7

pesë ngjyra Komori L 520

Brusnengo, ItaliItali
6748 km
2002
i shkëlqyer (i përdorur)
6

52x74 cm. Komori SII 228

Ankara, TurqiTurqi
8740 km
1997
gjendje e mirë (e përdorur)
8

Kompensuar me 4 ngjyra Komori L-440

Norderstedt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2000
gati për përdorim
5

Offset-Printing Machine KOMORI SPICA 529

Bad Dürkheim, GjermaniGjermani
6553 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
3

machine kompensuar shtypje Komori LS 840 P

Bihac, Bosnja dhe HercegovinaBosnja dhe Hercegovina Vendndodhja e shitësve
7311 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
5

72x102 cm. Komori L 440

Ankara, TurqiTurqi
8740 km
1996
te mira (te perdorura)
4

Plate Bender Beil / Komori Lithrone PB S40 HBM

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2010
i përdorur
10

KOMORI Sprint 228 Komori Sprint 228

Ljubljanska c. 5A, 3320 Velenje, SISlovenia
7171 km
1991
i shkëlqyer (i përdorur)
4

machine kompensuar shtypje Komori GL 1040 P

Bihac, Bosnja dhe HercegovinaBosnja dhe Hercegovina Vendndodhja e shitësve
7311 km
2011
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Plate Skanim Sistemit Komori PSS

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
1999
i përdorur
3

gijotinë Guowang K115CL

Heemstede, HolandëHolandë
6196 km
2007
te mira (te perdorura)
2

Kompjuter për poliestër Plate Sistemit Mitsubishi Esko DPX 4

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2004
te mira (te perdorura)
1

elektrike larë leckë rewinder Heidelberg Kasper

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2005
i përdorur
2

Inkzone Box Digital Information

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2005
i përdorur
2

larjen pëlhurash Rewinder Baldwin

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2005
i përdorur
1

Metrazhe rewinder KBA - Vliesstoff Kasper

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2006
i ri


komori
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KOMORI
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .