Kokë mulliri blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
2

Makinë mulliri me kokë të dyfishtë Amada THV 800

Wuppertal, GjermaniGjermani
6400 km
2015
aq i mirë sa i ri (ex-display)


kokë mull...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

Kokë mulliri me fytyrë Uddex

Dellach, AustriAustri
7018 km
i shkëlqyer (i përdorur)
6

kutia e shpejtësisë së kokës / mulliri, kon 50 Droop & Rein DA30

Bielefeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1995
te mira (te perdorura)
2

Drilling / mulliri kokë ESA Eppinger 306048 7 (7.072.795)

Hornberg-Niederwasser, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6617 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)
6

mulliri kokë, kreu slotting

Chemnitz, GjermaniGjermani
6789 km
1985
i pazbuluar (i përdorur)
4

Kati Lloji Boring dhe mulliri M / C - Hor. WOTAN Rapid 3 K

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
4

Prerja e murit, sharrëza me kokë dhe sharra Graule 200 N

Honiggasse 2, 66887 Jettenbach, DEGjermani
6508 km
2019
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Bridge makine tip mulliri Doosan BM 2740

Zaragoza , SpanjëSpanjë
6285 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
10

mulliri Machines Forest Line Minumac II 305 TH

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2000
gati për përdorim
4

qendrat e përpunimit mulliri - horizontal VICTOR Vcenter-H630

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2008
i përdorur
5

mulliri Machines Dörries Scharmann Ecocat 1

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
1989
i përdorur
6

1 Makinë shpimi me kokë Hang unbekannt

Volkach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6667 km
i përdorur
6

mulliri Machines TOS FGS 50 CNC-B

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2001
gati për përdorim
5

CNC - Mulliri i shtrimit ANAYAK HVM 3300

Kleinostheim, GjermaniGjermani
6582 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
5

qendrat e përpunimit mulliri - vertikale IXION BAZ 320

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1998
i përdorur
8

mulliri Machines Metba MB50-D

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1991
gati për përdorim
5

5-bosht drilling dhe mulliri makinë Brother TC-31A

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2000
te mira (te perdorura)
9

mulliri Machines ZPS FP 16

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1963
gati për përdorim


kokë mull...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KOKË MULLIRI
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .