Kiefel blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Paketimi Machine KIEFEL KP 1

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
i përdorur
6

fletë metalike vulosje Paul Kiefel KH 800

Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
i përdorur
5

Thermoformanlage Kiefel KL 86/180L

Essenbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6862 km
1988
te mira (te perdorura)
3

vakum ish Kiefel KL 80/120

Ainring, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6949 km
1995
i përdorur
6

Thermoforming me trim Press ILLIG RDKP 72D STAL 80

Verl, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6461 km
1991
i përdorur


kiefel
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KIEFEL
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .