Illig blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Shtypi Hot Vula Illig HSP 60-6

Tönisvorst, GjermaniGjermani
6357 km
1981
i shkëlqyer (i përdorur)
7

Thermoforming vakum ILLIG RV 53

Verl, GjermaniGjermani
6460 km
1992
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Cilindrike bluarje Machine Willi Goebel FM 500

Malsch, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6589 km
i përdorur
12

Thermoform Machine TZ 17 Illig RDM 70 K

Bad Laasphe, GjermaniGjermani
6500 km
1992
te mira (te perdorura)


illig
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
14

stacker ILLIG ÜG 70

Uzwil, SwitzerlandSwitzerland
6715 km
1992
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Pre-Heater ILLIG VHW 60/2B

Verl, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6461 km
2008
te mira (te perdorura)
6

Thermoforming Line ILLIG RDM 63/ 15D

Enger, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6452 km
1988
i përdorur
6

Makinat termoformuese ILLIG RDM 50K

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1994
gati për përdorim
2

Lëkurës dhe flluskë makinë ILLIG SB 53-C

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1989
i përdorur
6

Thermoforming Line ILLIG RDM 70K. (SOLD !)

Enger, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6452 km
1989
te mira (te perdorura)
6

Makinë e paketimit nr. 1959 ILLIG HSA 50 RD

Ainring, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6949 km
1990
i përdorur
1

thermoforming Machine ILLIG UA 150E

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1968
te mira (te perdorura)
4

mjet ILLIG RDKP 54D

Verl, GjermaniGjermani
6460 km
2017
gjendje e mirë (e përdorur)
2

thermoforming Machine ILLIG RDM 37/10

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
2007
gati për përdorim
8

mjet ILLIG RDK 54

Verl, GjermaniGjermani
6460 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
7

ILLIG RDM 42/3 Lidformues ILLIG RDM 42/ 3

Enger, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6452 km
1985
gati për përdorim
4

Vacuum ish ILLIG ILLIG UA 100 ED+BE/P

Më shumë Illig Ua 100
Ainring, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6949 km
1985
te mira (te perdorura)
7

mjet ILLIG RDM 70K

Verl, GjermaniGjermani
6460 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
5

mjet ILLIG RDM 63/10

Verl, GjermaniGjermani
6460 km
2002
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Vakum ish-fletë ILLIG UA 200 g

Ainring, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6949 km
1992
i përdorur
15

mjet ILLIG RDKP 72

Verl, GjermaniGjermani
6461 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
13

trim Press ILLIG STAL 80

Verl, GjermaniGjermani
6461 km
1986
te mira (te perdorura)
6

Thermoforming me trim Press ILLIG RDKP 72D STAL 80

Verl, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6461 km
1991
i përdorur
13

Formimi i fletës ILLIG UA 200G

Hermannsweg 35a, 33415 Verl, DEGjermani
6461 km
1990
te mira (te perdorura)


illig
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
ILLIG
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .