Hwacheon blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

CNC torno HWACHEON HI TECH 400

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2005
i përdorur
6

Makinë vertikale mulliri si e re HWACHEON VESTA 1050B

Cambre, A Coruña, SpanjëSpanjë
5647 km
2016
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

CNC torno HWACHEON CUTEX-160

Më shumë Hwacheon Cutex 160
Bielefeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6463 km
2006
i përdorur
6

torno horizontale HWACHEON HI-ECO 21 HS

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
5

CNC torno HWACHEON Hi Eco 31 A

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2001
i përdorur
6

CNC torno- HWACHEON Hi-Tech 400 AL

Wiesbaden, GjermaniGjermani
6527 km
2009
i shkëlqyer (i përdorur)
7

CNC torno Hwacheon Hi Tec 300

Blumberg, GjermaniGjermani
6654 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)


hwacheon
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
10

Torno - Cikli i kontrolluar nga HWACHEON MEGA 72

Hohenstein-Ernstthal, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6776 km
2001
i përdorur
6

CNC Turning- dhe mulliri Center HWACHEON Hi-Tech 200 B MC

Schwäbisch Gmünd, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
2011
i përdorur
5

CNC torno Hwacheon Hitech 300

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5820 km
2007
gjendje e mirë (e përdorur)
3

CNC lathe Hwacheon Hi-Tech 200 B MC

Schwäbisch Gmünd , GjermaniGjermani
6690 km
2011
te mira (te perdorura)
5

HWACHEON HI-ECO 10 LATHE HWACHEON HI-ECO 10

Barcelona - Ripollet, SpanjëSpanjë
6515 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)


hwacheon
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HWACHEON
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .