Hp indigo turbostream blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Digital Press HP Indigo 3550

Nürnberg, GjermaniGjermani
6741 km
2011
te mira (te perdorura)
6

HP Indigo 5500r | kryhen nëpërmjet aparatesh të

Dortmund, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6413 km
2008
i përdorur
6

Digital Printing Machine HP Indigo Press 3000

Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
i përdorur
6

shtypjen Digital HP Indigo Digital Press 7600

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2012
i përdorur
6

Digital Web Press HP Indigo ws4500 | Refurbished

Dortmund, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6413 km
2007
i përdorur
5

Sistem i printimit me fletë dixhitale HP Indigo Press 5000r | Reconditioned

Eschweiler, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6368 km
2005
te mira (te perdorura)


hp indigo ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
2

Digital Press HP INDIGO WS 6600 incl ILP

Remscheid, GjermaniGjermani
6408 km
2012
gjendje e mirë (e përdorur)
6

Digital Printing Machine HP Indigo HP 5500 /5c

Wendelstein, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6750 km
2009
i shkëlqyer (i përdorur)
6

HP Indigo 5000r | kryhen nëpërmjet aparatesh të

Dortmund, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6413 km
2006
i përdorur
6

Sistemi i Printimit Digital Label HP Indigo Press ws4050r | Reconditioned

Eschweiler, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6368 km
2004
te mira (te perdorura)
6

Digital Printing Machine HP Indigo HP 7500 /4c upgrade to 7800 !

Wendelstein, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6750 km
2011
te mira (te perdorura)
6

HP Indigo 3050r | kryhen nëpërmjet aparatesh të

Dortmund, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6413 km
2003
i përdorur
1

Digital Web Press HP Indigo ws6600

Eschweiler, GjermaniGjermani
6368 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Digital Printing Machine HP Indigo HP 5000 Spare /4c

Wendelstein, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6750 km
2005
te mira (te perdorura)
6

HP Indigo 7900 | Shërbimi HP

Dortmund, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6413 km
2017
i përdorur
6

Digital Printing Machine HP Indigo HP 3500 /6c

Wendelstein, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6750 km
2008
te mira (te perdorura)
8

makinë shpuese me shumë vrima GANNOMAT Super Drill 300

Sankt Peter im Sulmtal, AustriAustri
476 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
13

Millers frëngji BRIDGEPORT Series 1 2HP 48" x 9" / 1219mm x 228mm Turret Miller

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1980
gati për përdorim
5

shpimit Plate VOORTMANN V 200

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2008
i përdorur
7

Plasma Prerje Machine CRM CT16025ISO40HPR

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2007
gati për përdorim
8

Qendra Machining (horizontale) DAEWOO Doosan ACE HP 5500

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim
10

Millers frëngji BRIDGEPORT Series 1 2HP Turret Miller

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1985
gati për përdorim
5

Shpimit dhe djegur KALTENBACH KF1505

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2008
i përdorur
6

Horizontale - Biegemaschine MACC HP 230

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1990
te mira (te perdorura)


hp indigo ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HP INDIGO TURBOSTREAM
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .