Horsch pronto 6 dc blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
8

dosjet RAS 79.26 Multibend Centre RAS 79.26 Multibend Centre

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
3

makineri të tjera të përpunimit Duplo DocuCutter DC 645

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
2008
gati për përdorim


horsch pro...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

shtyn HME DCP 6 HME DCP 6

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
1

Makinë e vulosjes së shkumës së nxehtë KAMA DC 76 KAMA DC 76 Foil SBU

Dresden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6834 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

Qendra torno VOWA DCS 160

Barsbüttel/Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6488 km
1978
i përdorur
5

Motors Scania DC 1601 8 Zyl.

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
2

Motors Scania DC 1101 / DC1101 -Motor 6 Zyl.

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
6

Hidraulike frenave shtyp LVD Company N.V. PPBL 165/40

Bełchatów, PoloniPoloni Vendndodhja e shitësve
7151 km
2001
te mira (te perdorura)


horsch pro...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HORSCH PRONTO 6 DC
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .