Hitachi dh 25 v blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

vulosje dhe punching machine LVD Global 20 - 25

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2001
i përdorur
2

Paketues vakum me dy dhoma Komet Plusvac 25

Buckhurst Hill Essex, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
i përdorur


hitachi dh...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
2

Dhjetor-Board AGFA Avantra 25

Ditzingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6638 km
i përdorur
5

Shpuese dhe bluarje M / C HUVEMA HU 25-4

Bottrop-Grafenwald, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6375 km
2019
i ri
4

5-aks CNC kontrolluar mjet dhe Cutter Grinder Schneeberger Corvus gds

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
2

Schleifscheibenabricht - dhe roll formimin e makinës Farman FC 250 W

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2019
gati për përdorim
11

makina derdhur injeksion Battenfeld PLUS 250V50

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
9

Lasers CNC Lvd Helius laser Lvd Helius laser

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
10

dredha-dredha makine Universum Rollomat

Mörfelden, GjermaniGjermani
6554 km
2002
rinovuar (e përdorur)
4

makina derdhur injeksion Krauss Maffei 80-250 PX

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2016
gati për përdorim
6

formë vertikale, mbushje dhe aparate makine Rovema MVP

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
te mira (te perdorura)
5

CNC Turning- dhe mulliri Center NAKAMURA TOME WT 250

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2001
i përdorur
8

prestar teli HITACHI 254Y/FF3

Brno, Republika ÇekeRepublika Çeke
7105 km
2003
i shkëlqyer (i përdorur)


hitachi dh...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HITACHI DH 25 V
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .