Hitachi zx 50 u 2 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Punching Machine, EUROMAC ZXR 1250/30

Hohenbrunn, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6856 km
2003
i përdorur
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 370 C 800-250

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1999
i përdorur
9

makina derdhur injeksion Arburg 221-75-350

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1990
gati për përdorim
3

Hydroforming shtyp SCHULER SHP 35000-3150/2150

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1998
i përdorur
1

robot Kuka KR150 L 110 Serie 2000 KR 150

Më shumë Kuka Kr 150
Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
2002
te mira (te perdorura)


hitachi zx...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
10

makina derdhur injeksion Arburg 221-75-350

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1990
gati për përdorim
2

saws Rusch Hbs 250 / 260 Rusch Hbs 250 / 260

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
2

Robots Kuka KUKA KR125 / 150 / 200

Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
1998
te mira (te perdorura)
3

Çuditshëm Press - Column Single SCHULER PD 63/250 (UVV)

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1975
i përdorur
9

makina derdhur injeksion Arburg 221M-350-75U

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1995
gati për përdorim
3

robot Kuka KUKA KR150 Serie 2000 KR 150

Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
2002
te mira (te perdorura)
4

2013 Hitachi ZX29U-3 CLR Hitachi ZX29U-3 CLR

Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2013
te mira (te perdorura)
4

makina derdhur injeksion Krauss Maffei 80-250 PX

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2016
gati për përdorim
2

robot Kuka KUKA KR150 KRC2 KR 150

Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
2001
te mira (te perdorura)
4

2006 Hitachi ZX50 Hitachi ZX50

Më shumë Hitachi Zx 50
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2006
te mira (te perdorura)
7

lathes Okuma SPACE TURN LB250T

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2001
gati për përdorim
5

CNC Turning- dhe mulliri Center NAKAMURA TOME WT 250

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2001
i përdorur
3

robot Kuka KUKA KR180 L150 Serie 2000 KR 180

Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
2002
te mira (te perdorura)
4

shredder ZENO-MASCHINENBAU ZTLL 420x750

Altenkirchen (Westerwald), GjermaniGjermani
6461 km
2001
gati për përdorim
7

makina derdhur injeksion ENGEL VC 500/120 Focus

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2007
gati për përdorim
2

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 320 C 500-100

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2006
i përdorur
6

lathes Okuma SPACE TURN LB250T

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2001
gati për përdorim
2

Robots Robots industriale Kuka KUKA KR500-2

Nordrhein-Westfalen, DeutschlandGjermani
6428 km
2007
te mira (te perdorura)
8

makina derdhur injeksion ENGEL VC 500/120 Plus

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2004
gati për përdorim


hitachi zx...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HITACHI ZX 50 U 2
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .