Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Heidelberg druck tiegel gt a3 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Winkelhaid, Gjermani Gjermani
6760 km
1960
i shkëlqyer (i përdorur)
Heidelberger Druckmaschinen GT A3
1
Eningen, Gjermani Gjermani
6671 km
1960
i ripunuar (i perdorur)
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1960
i përdorur
Winkelhaid, Gjermani Gjermani
6760 km
1976
te mira (te perdorura)
Široki Brijeg, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7514 km
gati për përdorim
Bischofszell, Switzerland Switzerland
6719 km
i shkëlqyer (i përdorur)
Lauda - Königshofen, Gjermani Gjermani
6647 km
1967
te mira (te perdorura)
Delft, Holandë Holandë
6193 km
1957
gati për përdorim
Heidelberg A4 Tiegel
1
Wieringerwerf, Holandë Holandë
6202 km
1970
te mira (te perdorura)
Bischofszell, Switzerland Switzerland
6719 km
i shkëlqyer (i përdorur)
Wieringerwerf, Holandë Holandë
6202 km
1960
riparimi i kërkuar (i përdorur)
Remscheid, Gjermani Gjermani
6408 km
1967
i shkëlqyer (i përdorur)
Bischofszell, Switzerland Switzerland
6719 km
i shkëlqyer (i përdorur)
Bischofszell, Switzerland Switzerland
6719 km
i shkëlqyer (i përdorur)
Bischofszell, Switzerland Switzerland
6719 km
i shkëlqyer (i përdorur)
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1966
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1956
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1957
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1952
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1963
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1970
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
i përdorur
Krefeld, Gjermani Gjermani
6370 km
1989
i shkëlqyer (i përdorur)
Höri, Switzerland Switzerland
Vendndodhja e shitësve
6670 km
1988
i përdorur
Wassenberg, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6346 km
2001
i përdorur
Aachen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6364 km
2001
i përdorur

HEIDELBERG DRUCK TIEGEL GT A3
SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72