Deckel dialog 11 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim


deckel dia...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
9

Tool Grinder - Universal DECKEL S11

Më shumë Deckel S 11
Günzburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6739 km
1984
i përdorur
1

Tabela Universal DECKEL 2038 - 1100

Bergstraße, DeutschlandGjermani
6570 km
te mira (te perdorura)
8

Tool Grinder - Universal DECKEL S11

Më shumë Deckel S 11
Günzburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6739 km
1989
i përdorur
1

frezë CNC Deckel FP2NC - Dialog 4

Më shumë Deckel Fp 2
Essen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6389 km
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Tabela për mbulimin e PF 1 DECKEL 2114 für FP 1

Brechhausweg 4, 73488 Ellenberg, DEGjermani
6707 km
te mira (te perdorura)
14

Grilat e Brendshëm CHURCHILL UAC Internal Grinder 46" /1168mm Swing Over Bed

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
3

Tabela Lloji Boring dhe frezë SACEM MST 110/AC

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1980
i përdorur
7

Stërvitjet radiale KITCHEN & WADE T8 46" /1168mm Radial Drill with Rise and Fall Table.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
4

Machines Folding HERZOG + HEYMANN KL 112

Espelkamp, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6446 km
1994
gati për përdorim
4

Qendra Lathes CRAWFORD SWIFT 22C 46" x 25' / 1168mm x 7620mm Straight Bed Lathe.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
8

Lidhja detyruese KOLBUS Publica KM 411.B Line

Espelkamp, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6446 km
2006
gati për përdorim


deckel dia...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DECKEL DIALOG 11
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .