Compair c 50 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Udhëtim kolona frezë MECOF HVM 5000

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1988
i përdorur
12

qendrat e përpunimit (vertikale) Cincinnati Milacron Sabre 1250

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1996
gati për përdorim
1

attachments tjera Kärcher KSM 950

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
1995
i përdorur


compair c 50
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

Qendra Machining (horizontale) HITACHI SEIKI HS 500

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
5

Shpimit dhe djegur KALTENBACH KF1505

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2008
i përdorur
15

qendrat e përpunimit (vertikale) Hurco VMX 50/40T

Më shumë Hurco Vmx 50
Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
0

Prerje Mill Condux Schneidmühle Condux Typ CS 150/440

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
14

makina derdhur injeksion ENGEL Victory 650/160 Spex

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
4

Prerje Mill Pallmann Schneidmühle Pallmann Typ PS-H 400x500

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
2

saws Rusch Hbs 250 / 260 Rusch Hbs 250 / 260

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
5

Cilindrike bluarje Machine JUNKER Quickpoint 5002/20

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
1996
i përdorur
3

Prerje Mill Pallmann Schneidmühle Pallmann Typ PSHG 400x500

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
3

Kraftformer ECKOLD MKF-250-250

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1995
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Seksioni Shear - kombinuar PEDDINGHAUS Peddicat 500

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2005
i përdorur
3

Hydroforming shtyp SCHULER SHP 35000-3150/2150

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1998
i përdorur
3

Prerje Mill Cumberland Schneidmühle Cumberland Typ B 50

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
4

Schwenkbiegemaschine SCHECHTL KS-150

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1995
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Drills Excel RD-750 Excel RD-750

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
1

Prerje Mill  CONDUX Schneidmühle Condux Typ CS 450/600

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
5

CNC-Drehmaschine EXCEL SL 500 / 1500

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
4

shtypi Toggle SCHULER PKnr 250/0,36

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1965
i përdorur


compair c 50
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

Shfletoni nëpër llojet më të popullarizuara të makinave:

te

te

Kërkim
COMPAIR C 50
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .