kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Njësitë e shërbimit të ajrit të kondicionuar të përdorurar

Pajisjet e punëtorisë së automobilave Njësitë e shërbimit të ajrit të kondicionuar
Reklamë e klasifikuar
Scania S500 Scania S500 Scania S500 Scania S500
more images
4
Hungaria Szajol
671 km
Kamion
Scania S500
2017
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SUN  SNAP-ON Koolkare Dual Gas R134a & 1234yF
more images
1
Gjermani Erkrath
1510 km
Njësia e shërbimit të kondicionimit të makinave me gaz të dyfishtë
SUN SNAP-ON Koolkare Dual Gas R134a & 1234yF
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MASIIN AC616 A/C
more images
1
Letonia Rīga
1781 km
Recover, riciklojnë dhe makinën e rimbushjes
MASIIN AC616 A/C
2021
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LAUNCH EUROPE Value 601yF LAUNCH EUROPE Value 601yF LAUNCH EUROPE Value 601yF LAUNCH EUROPE Value 601yF LAUNCH EUROPE Value 601yF
more images
5
Gjermani Erkrath
1510 km
Njësia e shërbimit ajror R1234yF
LAUNCH EUROPE Value 601yF
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LAUNCH EUROPE Value 601A LAUNCH EUROPE Value 601A LAUNCH EUROPE Value 601A LAUNCH EUROPE Value 601A LAUNCH EUROPE Value 601A
more images
5
Gjermani Erkrath
1510 km
Njësia e Shërbimit Ajror
LAUNCH EUROPE Value 601A
2022
I ri
Thirrni

Përdorur Njësitë e shërbimit të ajrit të kondicionuar

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.