Columbus combitherm blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
2

Vakumi i ngutshëm COLUMBUS COMBITHERM Standard

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2013
i përdorur
6

Vakumi i ngutshëm COLUMBUS ECOMAT Standard

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2011
i përdorur


columbus c...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

Shtypi Multi Deck Gluing COLUMBUS VARIOMAT MINI

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1998
i përdorur
1

furrë kuvertë Winkler Columbus CO620-144

Stutensee-Friedrichstal, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6589 km
1996
te mira (te perdorura)
1

furrë kuvertë Werner & Pfleiderer MD 151 C

Stutensee-Friedrichstal, GjermaniGjermani
6589 km
i shkëlqyer (i përdorur)
6

Portal Plasma Cutting Machine ESAB Suprarex SXE-P

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
2007
gati për përdorim
2

furrë kuvertë Werner & Pfleiderer MD 121 C

Stutensee-Friedrichstal, GjermaniGjermani
6589 km
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Furrat e deck dhe raft Winkler ECO C-M, Standard, Compact

Stutensee-Friedrichstal, GjermaniGjermani
6589 km
i shkëlqyer (i përdorur)


columbus c...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
COLUMBUS COMBITHERM
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .