Claas axion 820 cis blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
7

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling VMC 820

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
1

Scissor tabela heqë BECK HS 300

Barntrup, GjermaniGjermani
6495 km
2017
i shkëlqyer (i përdorur)


claas axio...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
7

BINDERY - FINISHING - lidhja e ndryshme Rietschle SKK 38203 (40)

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
2006
gati për përdorim
3

ML-18 200 Centher torno Pinacho ML-18 200 x1000

Bremen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6433 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
15

Hole / gërshërë çeliku profile ARIES 222

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
4

Marsh ZF 16 S 1820 / 16S1820 New Ecosplit

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
15

Hole / gërshërë çeliku profile 1516 T

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
11

Hole / gërshërë çeliku profile XP 950 / 30

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
5

Makina Rebar SCHNELL BAR WISER 28 2019010

Hørsholm, DanimarkëDanimarkë Vendndodhja e shitësve
6518 km
gati për përdorim


claas axio...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CLAAS AXION 820 CIS
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .