Caterpillar pm 200 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Druckfließläppmaschine EXTRUDE HONE V8 / 6 (2000

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
2004
i shkëlqyer (i përdorur)
15

Pajisjet e prerjes / prerjes K 30 - 120 E 200

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
3

pajisje ngritëse DAEWOO G25E-3 2.5 ton Gas Forklift. Manufactured 2004

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

topth CPM CPM 2000

Rellingen, GjermaniGjermani
6463 km
rinovuar (e përdorur)
1

pajisje pikturë Cefla Easy 2000D

Terre Roveresche, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7171 km
2005
gati për përdorim
0

Injeksion i derdhur 101 - 200 ton. NPM UNYKA 150

Cerreto D'Esi, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7200 km
2001
gati për përdorim
6

Matja e pajisjeve FISCHERSCOPE HM 2000 S + Analyse PC

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2007
i përdorur
4

SHFRYTËZIMI I SHKRUAR - pajisje ZEISSER 100/200 ZAV

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
gati për përdorim
6

Injection derdhur makine PM200

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
8

shtyn PDG COMESSA PMH 2000-800

Tourcoing, FrancëFrancë
6170 km
1978
te mira (te perdorura)
6

Injection derdhur makine PM200

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
3

faceplate Durchmesser 400 mm max.Drehzahl 1200 Upm.

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6357 km
i përdorur
4

dieselgenerator 2000 KVA Caterpillar 3516B

Waregem, BelgjikëBelgjikë
6180 km
2014
aq i mirë sa i ri (ex-display)
2

CTP Itek Graphix Platemaker DPM 2000

Bochum, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6404 km
1998
te mira (te perdorura)
7

Equipment rack Egholm City Ranger 2200

Tullastr. 3, 69126 Heidelberg, DEGjermani
6590 km
2010
te mira (te perdorura)
1

Ekran dhe Printer Stencil MPM Ultraprint UP 200

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1998
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR PM 200
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .