Caterpillar ap 600 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

formë vertikale, mbushje dhe aparate makine Bosch SVE 3600 LR

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
2003
riparimi i kërkuar (i përdorur)
8

Gear Shaping Machine LIEBHERR LFS 600

Monheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6394 km
2007
i përdorur
6

Tkurret mbështjellës makinë BECK V600 HP

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2002
i përdorur
8

pastë Brake Tekno Stamap Smart 650x1600

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
9

Used CNC lathe WIAP DM4-C 1600x3000

Günzburg, GjermaniGjermani
6741 km
2000
te mira (te perdorura)
6

Makinë ngjitëse shiritash RODITOR EDERA 600-EO

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
i përdorur
2

UV Printer Agfa Anapurna M 1600

Varberg, SuediSuedi
6449 km
2011
te mira (te perdorura)
1

Roll aplikim Sorbini T/20-SP 1600

Putensen, GjermaniGjermani
6506 km
2002
te mira (te perdorura)
8

Hydr. PressBrake ERMAK CNC - AP 6100 - 600

Ahaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6359 km
2007
i përdorur
5

Press Brake Hammerle AP200-2600

Winterswijk, HolandëHolandë
6346 km
1992
i shkëlqyer (i përdorur)
3

hydraulic press brake WEINBRENNER AP 400/4600

Moos, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6687 km
1975
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR AP 600
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .